Bez tēmas

Rodžers Vers paziņo, ka domēns “Bitcoin.com” ir kļūdaini izlikts pārdošanai

Rodžers Vers ir pieprasījis Interneta domēnvārdu reģistratoram “GoDaddy” izņemt domēnu “Bitcoin.com” no pārdošanas saraksta

Rodžers Vers ir pieprasījis Interneta domēnvārdu reģistratoram “GoDaddy” izņemt domēnu “Bitcoin.com” no pārdošanas saraksta, jo domēnu tās īpašnieks nav paredzējis pārdot. Dažas stundas vēlāk “Bitcoin.com” tika izņemta no pārdošanas saraksta.

“ “Bitcoin.com” ir kriptovalūtas ziņu, kriptovalūtas ieguves un kriptovalūtas maku resursu platforma, kas nav paredzēta pārdošanai,” norāda uzņēmējs un platformas īpašnieks Rodžers Vers.

Pirmdien domēns “Bitcoin.com” parādījās interneta domēnu reģistratorā “GoDaddy” kā “premium domēns”, kuru varēja iegādāties par minimālo cenu 100 miljoni ASV dolāriem.

Rodžers Vers tviterī sazinājās ar reģistratoru “GoDaddy” un pieprasīja, lai  “Bitcoin.com” tiktu nekavējoties izņemta no pārdošanas saraksta, sakot:

“Lūdzu, izņemiet šīs viltus ziņas, kas kaitē mana zīmola reputācijai.”

Lūdzu, izņemiet šīs viltus ziņas, kas kaitē mana zīmola reputācijai

Rodžers Vers, kurš kopš 2011. gada sākuma ir bijis dedzīgs kriptovalūtu investors, arī ziņu vietnei “Cointelegraph” apstiprināja, ka fakts par domēna “Bitcoin.com” pārdošanu ir “viltus ziņas un varbūt pat vēl viens piemērs bitkoinu pretinieku negodīgajam uzbrukumam. Tāpat arī ir zināms, ka šajā pat laikā tika pārpludināta katra platformas “Bitcoin.com” e-pasta adrese ar surogātpastu, kas turpinās vēl līdz šai dienai. ”

Domēnu reģistrators “GoDaddy” ir izņēmis platformu “Bitcoin.com” no pārdošanas saraksta, taču nekādi papildu paskaidrojumi par to netika sniegti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top