Visas ziņas

Rodžers Vers uzstāsies forumā Blockchain Life 2018

Bitcoin.com un blockchain.info dibinātājs

Bitcoin.com un blockchain.info dibinātājs, kā arī viens no pasaules vadošajiem kriptovalūtas atbalstītājiem Rodžers Vers no 7. līdz 8. novembrim uzstāsies lielākajā Blockchain Life forumā Sanktpēterburgā, Krievijā.

Kopš 2011. gada Rodžers ir ieguldījis vairāk nekā miljons dolāru jaunajos uzņēmumos, kuri ir saistīti ar kriptovalūtu, tostarp Ripple, Bitpay un Kraken. Ver’s Memorydealers bija pirmā kompānija, kura pieņēma bitkoinus maksājumu veikšanai. Šodien Rodžers ir viens no slavenākajiem cilvēkiem visā pasaulē kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas nozarē.

Forumā Blockchain Life 2018 viņš uzstāsies ar runu par to, kā kriptovalūta mainīs pasauli. Rodžers ir pārliecināts, ka bitkoini ir labākais finanšu līdzekļu veids, kāds jebkad ir pasaulē pastāvējis. Neskatoties uz daudziem šķēršļiem, kādi bitkoinam vien ir bijuši, tas spēs būtiski uzlabot ikviena cilvēka dzīvi.

Šajā forumā uzstāsies nozīmīgākie pasaules vadošo rūpniecības uzņēmumu īpašnieki un valsts struktūru pārstāvji. Ir sagaidāmi vairāk nekā 5000 dalībnieki.

Jūs varat iegādāties pēdējās biļetes uz lielāko pasākumu kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas pasaulē oficiālajā tīmekļa vietnē Blockchain-life.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top