Visas ziņas

Rodžers Vers pametis Bitcoin.com izpilddirektora (CEO) amatu. Kompānija aktivizē savu kripto biržu

Rodžers Vers pametis Bitcoin.com izpilddirektora (CEO) amatu.Viens no galvenajiem  Bitcoin Cash piekritējiem – Rodžers Vers atstājis Bitcoin.com izpilddirektora amatu. Vienlaikus kompānija apstiprinājusi savas kriptovalūtu biržas palaišanas plānus.

Saskaņā ar informāciju vietnē Bitcoin.com – Rodžers Vers tagad ir priekšsēdētājs, kā jaunais izpilddirektors (CEO) norādīts Štefans Rusts, kurš līdz šim ieņēma kompānijas korporatīvās un biznesa attīstības direktora amatu.

Atgādinām – bitkoina pastāvēšanas agrīnajos posmos Rodžers Vers bija viens no galvenajiem pirmās kriptovalūtas evaņģēlistiem un pat bija pazīstams ar iesauku “Bitkoinu Jēzus”. Pēc kāda laika viņš tomēr pārgāja uz Bitcoin Cash piekritēju nometni, nospēlējot svarīgu lomu 2017. gadā realizētajā hardforkā, kura rezultātā arī BCH parādījās pasaulē.

Viņš bija arī aktīvs dalībnieks karā, kas 2018. gadā attīstījās starp Bitcoin Cash un Bitcoin SV, uzstājoties vienā pusē ar bijušo Bitmain vadītāju Džihanu Vū pret pašpasludināto bitkoina izveidotāju Kreigu Raitu.

Šī gada maijā Raits pret Veru iesniedza prasību tiesā par goda un cieņas aizskaršanu, taču Londonas Augstākā tiesa atteica šīs lietas izskatīšanu, paziņojot, ka nav atradusi pietiekamus pamatojumus iztiesāšanai Lielbritānijas jurisdikcijā.

Par savas biržas palaišanas plāniem Rodžers Vers paziņoja 2018. gada septembrī, un saskaņā ar paziņojumu vietnē Bitcoin.com, platforma jau ir atvērusi iepriekšēju reģistrāciju. Biržas aktivizēšana gaidāma šī gada septembrī, tās bāzes valūta būs Bitcoin Cash, bet lietotājiem tiks piedāvāti vairāk nekā 50 tirdzniecības pāri.

Turklāt jaunajā biržā tiks prezentēti tokeni uz Simple Ledger Protocol (SLP) bāzes – protokola, kas piesaistīts blockchain Bitcoin Cash.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top