Visas ziņas

Slēgts Berlīnes bārs Room 77, kas pirmais sāka pieņemt maksājumus bitkoinos

Bārs Room 77 Berlīnē ir slēgts

Pēc 15 darba gadiem ir slēgts bārs Vācijā ar nosaukumu Room 77, kas pirmais sāka pieņemt bitkoinus kā samaksu.

“Mēs lieliski pavadījām laiku”, – saka bāra dibinātājs Jorga Platcers 18. oktobra paziņojumā Reddit. “Tagad ir skaidrs, ka neviens vairs bitkoinu neapturēs. Stabila globālā nauda drīz padarīs neiespējamas militāras darbības un radīs ekonomisku vienlīdzību visai cilvēcei”.

Pēc Platcera teiktā – Room 77, kas atrodas Berlīnes Kroicbergas rajonā, pirmo kriptovalūtu maksājumu saņēma 2011. gada maijā par pinti alus.

“Berlīnes apmeklējums nekad nav bijis pilnvērtīgs bez Room 77 apmeklējuma”, – sacīja Bitcoin Core izstrādātājs Ēriks Lombrozo. “Šī vieta vienmēr būs bitkona vēstures daļa”.

Fils Lučeks no kompānijas Parity dalījās savās atmiņās par to, kā viņš pirmo reizi tērēja kriptovalūtu: “Kad es pirmo reizi saņēmu bitkoinus, es vienkārši gribēju to kaut kur iztērēt. Es nokļuvu Room 77  agrā 2013. gada pavasara dienā un pasūtīju kafiju, jo es negribēju ne alu, ne ēdienu, bet tikai pirmoreiz mūžā gribēju mazliet iztērēt decentralizētu valūtu”.

Platcers nemin konkrētu slēgšanas iemeslu, taču bijušie apmeklētāji pieļauj, ka tas varētu būt saistīts ar ierobežojumiem COVID-19 pandēmijas dēļ.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top