Visas ziņas

RTU aicina studentus sportot bez maksas, izmantojot virtuālo naudu

RTU AICINA STUDENTUS SPORTOT BEZ MAKSAS, IZMANTOJOT VIRT

Fot: Steve Buissinne / Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas līmeņa studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Kopumā katram pamatstudiju līmeņa studentam pavasara semestrī ir piešķirti 100 eiro. Maģistrantūras un doktorantūras studenti saņems 10 eiro iepazīšanās summu, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas. Patlaban valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ RTU Sporta centra organizētās nodarbības notiek attālinātā veidā un ārtelpās, tāpēc pakalpojumu klāsts uz nenoteiktu laiku ir samazināts.

Pieteikties sporta nodarbībām, sākot no 1. februāra, var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Līdzekļi kontā būs pieejami līdz pat vasaras beigām un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta (izņemot C daļas kursa virtuālos līdzekļus un personīgi iemaksātos līdzekļus). Nākamā studiju gada rudens semestrī studentiem atkal tiks piešķirta jauna virtuālās naudas summa.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

Virtuālo naudu saņems visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, izņemot studentus, kuri atrodas akadēmiskajā atvaļinājumā. Tāpat saskaņā ar RTU finanšu prorektora saskaņotu rīkojumu virtuālā nauda nav paredzēta ārzemju un RTU filiāļu studentiem (izņēmums ir C daļas kursa apguve par kredītpunktiem).

RTU sniedz iespēju pamatstudiju līmeņa studentiem sportot sev ērtā laikā pirms vai pēc lekcijām, izvēloties kādu no 25 dažādiem sporta veidiem.

Kad piešķirtais virtuālais finansējums par sporta nodarbībām ir izmantots, RTU studējošie virtuālās naudas kontu var papildināt ar personīgajiem līdzekļiem, automātiski no RTU saņemot vēl 50% no katras veiktās iemaksas summas. Minimālā iemaksas summa — 15 eiro.

Ja gadījumā pavasara semestra virtuālie līdzekļi neaktivizējās uzreiz pēc profila atvēršanas, lūgums pamēģināt autorizēties vēlreiz.

Sporta sistēmas lietošanas instrukcija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top