Tehnoloģijas

Rūpnīca Avtotor savus darbiniekus sūta uz ražas novākšanu un uz būvlaukumu

Rūpnīca Avtotor savus darbiniekus sūta uz ražas novākšanu un uz būvlaukumu

Avtotor ir automašīnu ražošanas uzņēmums, kas atrodas Kaļiņingradas apgabalā, Krievijā.

Krievijas automašīnu ražošanas uzņēmums Avtotor piedāvā saviem darbiniekiem no šā gada jūnija līdz septembrim pāriet uz ražas novākšanu vai uz dzīvojamā kompleksa celtniecības darbiem. Rūpnīcas vadība tieši norāda, ka darba izredzes uzņēmumā ir diezgan neskaidras.

No 12.06.2022 līdz 15.07.2022 zemeņu lasīšanu var veikt līdz 100 cilvēkiem. Maksa par gabaldarbu – 25 rubļi. par 1 kg. Vidēji ir 50-70 kg uz cilvēku dienā. No 15.07.2022 līdz 15.08.2022 aicināti novākt mellenes 70 cilvēki. Maksājums 45-50 rubļi. par 1 kg. Vidējā ir 30-50 kg uz cilvēku. Augustā-septembrī ābolus lasīt aicināti līdz 100 cilvēkiem. Maksa par gabaldarbu – 2 rubļi. par 1 kg.

Turklāt ir iespēja strādāt pie dzīvojamā kompleksa “Avtotor – Park” celtniecībā par strādnieku. Alga tiks noteikta pēc pārrunām un nepieciešamo darbinieku skaita.

Kaļiņingradas apgabala gubernators Antons Aļihanovs šonedēļ paziņoja, ka no Eiropas drīzumā ieradīsies tur aizturētie konteineri. Avtotor rūpnīcā tad sakomplektēs automašīnas un pagaidām pārtrauks darbu.

Iepriekš rakstījām, ka “sarežģītās ekonomiskās situācijas dēļ” rūpnīca nolēma saviem darbiniekiem piešķirt zemes gabalus sakņu dārziem .

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top