Tehnoloģijas

Krievu Rutube atkal darbojas pēc lielākā kiberuzbrukuma vēsturē

Rutube atkal sāk darboties pēc lielākā kiberuzbrukuma tās vēsturē

Krievu YouTube aizvietotājs RuTube – nebija pieejams lietotājiem, kad tas tika pakļauts visspēcīgākajam kiberuzbrukumam tā vēsturē.

Ir vērts atzīmēt, ka šobrīd vietne vēl nedarbojas pietiekoši ātri, iespējams, lietotāju pieplūduma dēļ. Tomēr pakalpojums ir atjaunots, un izstrādātājiem ir ātri jānovērš atlikušās darbības kļūmes.

Dažas stundas iepriekš Rutube izpilddirektors Aleksandrs Moisejevs sacīja, ka pakalpojuma komanda pēc spēcīgā kiberuzbrukuma atjaunoja platformas funkcionalitāti, un piebilda, ka šodien pakalpojums būs pieejams visiem lietotājiem.

Iepriekš Anonymous uzņēmās atbildību par platformas uzlaušanu un informeja, ka Rutube platforma, iespējams, vairs nekad nedarbosies.

Domājams, ka Rutube atjaunošana pēc kibernoziedzinieku uzbrukuma varētu ilgt vairāk nekā nedēļu. Uzņēmuma vadība jau iepriekš tika brīdināta par pakalpojuma infrastruktūras neaizsargātību. Kas attiecas uz zaudējumiem Rutube platformas restaurācijas izmaksu un reklāmas ieņēmumu zaudējumu dēļ, tie var svārstīties no 500 miljoniem līdz 1 miljardam rubļu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top