Visas ziņas

Sacīkšu braucēja Fernando Alonso fotoattēlus aizsargās Kodak blockchain

KODAK un tehnoloģijas

Ik pa laikam kompānija KODAK ir spējusi pazīmēties ziņu portālos ar saviem blokchain projektu plāniem un izstrādēm. Tā arī šoreiz, nenoliedzami tā ir zināmā mēra interesanta ziņa kripto pasaulei.

Kompānija  WENN Digital Inc, kas ir partnere blockchain sistēmas KODAKOne izveidē, parakstījusi vienošanos ar divkārtējo Formula 1 pasaules čempionu Fernando Alonso par viņa profesionālo un personīgo attēlu un videoierakstu aizsardzību. Pārrunas ilga vairākus mēnešus.

Sacīkšu braucēja faniem jaunā sistēma ļaus lejupielādēt, reģistrēt un aizsargāt ekskluzīvus Alonso attēlus, vienlaikus saņemot balvas par ieguldījumu platformā.

“Esmu sajūsmā par to, ka man ir radusies iespēja atlīdzināt maniem cienītājiem un profesionālajiem fotogrāfiem par viņu radošajām spējām un pasargāt viņu radīto saturu vienā platformā”, – paziņojis Fernando Alonso.

Atzīmēsim, ka projekts jau ir izraisījis dažādu jomu pasaules zīmolu pārstāvju, satura veidotāju un tiesību īpašnieku interesi.

Eksperimentāli kompānijas Kodak blockchain serviss ļaus strādāt ar fotogrāfijām sešās vadošajās NBA un NHL sporta arēnās ASV.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top