Visas ziņas

Basketbola klubs Sacramento Kings ir gatavs maksāt algu bitkoinos

Sacramento Kings alga kriptovalūtās

Foto: Pixabay

Sacramento Kings gatavojas kļūt par pirmo profesionālo sporta klubu, kas visiem spēlētājiem un darbiniekiem piedāvās darba algu kriptovalūtā. To pirmdien Clubhouse tiešraidē paziņojis kluba priekšsēdētājs Viveks Ranadive. Domājams, ka oficiāli tas tiks paziņots šonedēļ.

“Dažu nākamo dienu laikā es paziņošu, ko piedāvāšu visiem organizācijā Sacramento Kings. Viņi, tostarp spēlētāji, varēs saņemt algu bitkoinā pēc izvēles”, – sacīja Ranadive.

Apspriešana notika telpā ar nosaukumu “Satoshi apaļais galds”. Pievienoties diskusijai Ranadive uzaicināja riska kapitāla un bitkoinu investors Tims Dreipers.

Sacramento Kings jau sen sevi pozicionē kā vienu no visvairāk uz kriptovalūtu orientētajām komandām profesionālajā sportā. Klubs NBA 2014. gadā sāka pārdot biļetes un saistītās preces par bitkoiniem, savukārt 2019. gadā aktivizēja tokenu fanu atalgošanai.

Ranadive agrāk teica, ka viņš kluba fanu bāzi uztver kā sociālo tīklu, starp kura dalībniekiem viņš var izplatīt tehnoloģiskos sasniegumus. Viņš arī atzīmēja, ka bitkoins ļaus kluba faniem atstāt savus maciņus mājās, savukārt viņš pats nenonāks neērtā situācijā, kad viņa paša bērni viņam pajautās – kāpēc Sakramento Kings nepieņēma bitkoinus.

Nav skaidrs – kā tieši tiks veikti kripto maksājumi kluba darbiniekiem. Kopš 2014. gada Sakramento Kings sadarbojas ar procesinga servisu BitPay.

Avots: Coindesk

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top