Tehnoloģijas

Sadarbību ar Ventspils Digitālo centru atzinīgi novērtē arī uzņēmumi

Sadarbību ar Ventspils Digitālo centru atzinīgi novērtē arī uzņēmumi

Lai veicinātu uzņēmuma izaugsmi un attīstību, ir būtiski darbiniekiem piedāvāt un nodrošināt dažādas apmācības un seminārus prasmju pilnveidošanai, jaunu zināšanu apguvei un redzesloka paplašināšanai. Ventspils Digitālais centrs uzņēmumiem piedāvā ne tikai apmācības, bet arī telpu nomu un biroja pakalpojumus.

Digitālais centrs piedāvā uzņēmumu darbiniekiem dažādas apmācības IKT jomā, pielāgojoties katra uzņēmuma individuālajām vajadzībām. Apmācības ir iespējams nodrošināt gan uzņēmuma telpās, gan Digitālajā centrā un Digitālās transformācijas centrā, kā arī tiešsaistē.

Visbiežāk uzņēmumi izvēlas pilnveidot darbinieku prasmes darbā ar Microsoft Office programmām – MS Word, MS Excel, Power BI, MS Teams, tāpat tiek organizētas apmācības Adobe produktu izmantošanā (Photoshop, Illustrator, Lightroom). Bieži uzņēmumi interesējas arī par dažādiem rīkiem, vietnēm un lietotnēm, kas palīdzētu ikdienas darba plānošanai un organizēšanai. Digitālais centrs piedāvā visdažādākos kursus IKT rīku apguvei, piemēram, 2D un 3D modelēšana, mājaslapu izstrāde un uzturēšana, programmēšanas pamati u.c., kā arī pielāgo un izstrādā apmācību piedāvājumu konkrētām uzņēmuma vajadzībām.

Tāpat uzņēmumiem ir iespēja iznomāt mācību klases un konferenču telpu semināriem, apmācībām vai citiem pasākumiem. Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināts arī tehniskais aprīkojums – datori un interaktīvie ekrāni. Telpas nomai tiek piedāvātas gan Digitālajā centrā, gan Digitālās transformācijas centrā. Nomai tiek piedāvāti arī projektori un ekrāni, kas noderēs gan nopietnām prezentācijām, gan darbinieku saliedēšanas pasākumos.

Digitālajā centrā ir iespēja saņemt arī dažādus biroja pakalpojumus – druka , kopēšana, skenēšana (arī lielformāta), laminēšana, bezmaksas pieeja datoriem un internetam u.c.

Piedāvātos pakalpojumus un sadarbību ar Ventspils Digitālo centru atzinīgi novērtējuši dažādi uzņēmumi.

SIA “Bucher Municipal”: “Sadarbību ar Ventspils Digitālo centru vērtējam kā veiksmīgu un patīkamu. Atzinīgi gribam izcelt pasniedzējus un lektorus, kas pārstāv praktiķus no reālās darba vides. Viņu skatījums uz mācību tēmām ir reāls un iegūtās prasmes ikdienā praktiski pielietojamas. VDC darbinieki ir pretimnākoši, gatavi pielāgot grafiku uzņēmuma vajadzībām vai pat organizēt individuālas apmācības specifiskās jomās. Patīkama komunikācija – operatīva, skaidra, konstruktīva. Rekomendējam Digitālā centra komandu kā sadarbības partneri darbinieku izaugsmei.”

SIA “”Ventspils nafta” termināls” (VNT): “Ventspils digitālā centra sanāksmju telpu izmantojām Vadības grupas izbraukuma sanāksmes darba sesijai. Tās laikā bija svarīgi nomainīt ikdienas vidi, tajā pašā laikā neapgrūtinot sevi ar tāliem pārbraucieniem. Jau kopš rezervēšanas brīža sadarbība ar Ventspils Digitālā centra darbiniekiem bija viegla un patīkama, ierodoties  jutāmies gaidīti un aprūpēti. Centrs piedāvā gan telpu izvēles iespējas, gan kvalitatīvu tehnisko nodrošinājumu ( datori, projektors, ekrāns). Esam gandarīti par šādu iespēju un noteikti izmantosim vēl izbraukuma sanāksmju vai apmācību gadījumos.”

SIA TRODO: “Sadarbība ar Digitālo centru bija viegla, saprotama un veiksmīga. Pasniedzējs un administrācija bija atsaucīgi un pielāgojās mūsu vajadzībām. Paldies!”.

Ventspils Digitālais centrs ir Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde, kas Ventspils iedzīvotājiem, viesiem un uzņēmējiem nodrošina pieeju tehnoloģijām, attīsta pieaugušo un prasmes IKT jomā, sekmējot jēgpilnu IKT izmantošanu, kā arī attīsta un uztur Ventspils pašvaldības IKT infrastruktūru. Tāpat Digitālais centrs attīsta Latvijas pašvaldību kopējo IKT infrastruktūru, nodrošinot arī atbalstu tās lietotājiem. Digitālais centrs nodrošina IKT nozares attīstības stratēģijas un projektu realizāciju, kā arī to izstrādi.

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] (apmācību jautājumos), [email protected] (telpu, projektoru, ekrānu noma), zvanot pa tālruni 63607607, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv. Seko Digitālajam centram sociālajos tīklos un uzzini pirmais: @vdcentrs (Facebook, Instagram).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top