Tehnoloģijas

Sākas pilnīgi jaunā Lexus LBX pasūtījumu pieņemšana tiešsaistē

Sākas pilnīgi jaunā Lexus LBX pasūtījumu pieņemšana tiešsaistē

No šodienas tiešsaistē iespējams rezervēt pilnīgi jauno kompaktklases SUV Lexus LBX – jaunāko papildinājumu Lexus elektrificēto modeļu klāstā. Paredzams, ka LBX, kas izstrādāts atbilstoši Eiropas pircēju gaumei un dzīvesveidam, kļūs par vienu no vislabāk pārdotajiem Lexus modeļiem reģionā, jo tā bāzes versija būs pieejama par īpaši konkurētspējīgu cenu – no 36 500 eiro.

LBX ražošana tiks sākta 2023. gada beigās, un paredzēts, ka pirmās mašīnas klientiem tiks piegādātas 2024. gada martā. Klienti savu mašīnu var pasūtīt savas mītnes valsts Lexus tīmekļa vietnē.

Lexus ir izvēlējušies krasi atšķirīgu pieeju savam modeļu klāstam, konceptuāli mainot aprīkojuma klašu hierarhiju. Papildus LBX bāzes komplektācijai tiek piedāvātas arī četras kontrastējošas stila versijas: Elegant un Relax, kurās uzsvars likts uz izsmalcinātību, un Emotion un Cool, kurām ir sportiskāks un dinamiskāks profils.

Sākas pilnīgi jaunā Lexus LBX pasūtījumu pieņemšana tiešsaistē

Klienti jauno LBX var iepazīt tuvāk, tiešsaistē izmantojot 3D efekta konfiguratoru. Tas klientiem nodrošina virtuālu 360 grādu 3D ieskatu jaunajā modelī: sajūta ir tāda, it kā viņu priekšā būtu īsts auto, viņi varētu atvērt durvis un iekāpt tajā, lai izbaudītu interjera dizainu, dažādās krāsas, salona apdares variantus un pieejamo funkciju klāstu. Virtuāli gūtie iespaidi klientiem dod iespēju izdarīt maksimāli personalizētu izvēli, kas labāk atspoguļo viņu raksturu un dzīvesveidu. Starp LBX versijām ir arī sākuma līmeņa modelis par zemāku cenu.

Sākas pilnīgi jaunā Lexus LBX pasūtījumu pieņemšana tiešsaistē

LBX tirdzniecības sākumposmā būs pieejama arī Original Edition versija. Kopumā tiks izgatavoti aptuveni 1500 šādi auto, un papildu pievilcību tiem nodrošinās dažādi ekskluzīvi stila elementi. To vidū ir vieglmetāla diski ar matētu melnu apdari, klaviermelni virsbūves dizaina elementi, spoileri zem priekšējā un aizmugurējā bampera, kā arī Original Edition emblēma uz bagāžas nodalījuma durvīm. Interjers ir viscaur melns ar melnas ādas un zamžādas imitācijas Ultrasuede apdari, melnām drošības jostām, melnām šuvēm un melnām uzšuvēm sēdekļu atzveltnēs. Par īpašo statusu liecina arī Original Edition plāksnīte uz instrumentu paneļa.

Sākas pilnīgi jaunā Lexus LBX pasūtījumu pieņemšana tiešsaistē

Klienti, kas pasūtīs Original Edition, būs vieni no pirmajiem, kas saņems savu Lexus LBX.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top