Visas ziņas

Salokāmais Samsung Galaxy Z Flip ar 5G jaudu un bronzas krāsā

Salokāmais Samsung Galaxy Z Flip ar 5G jaudu un bronzas krāsā

Samsung Galaxy Z Flip ar 5G jaudu

Aizvadītā gada februārī Samsung prezentēja viedtālruni Galaxy Z Flip, kuram bija uzņēmuma pirmais salokāmais, īpaši plāna stikla 6,7 collu ekrāns. Šogad Galaxy Z Flip klāstam pievienojies jauns modelis mistiskās bronzas krāsā, kurš aprīkots ar jaudīgu procesoru, lai atbilstu 5G ātruma vajadzībām. Galaxy Z Flip 5G turpina mainīt nākotnes tālruņa formas, ne tikai ar pievilcīgo ārieni, bet arī ar inovatīvajām tehnoloģijām un funkcijām, kas ietvertas jaunajā modelī.

Samsung neapstājas pie sasniegtā – uzņēmums izstrādāja pirmo salokāmo viedtālruni un sekojot tehnoloģiju attīstībai, arī šajā segmentā turpina piedāvāt jaunākās inovācijas skaistā dizainā. Salokāmo viedtālruņu kategorija tiks attīstīta arī turpmāk, izstrādājot produktus, kuru tehnoloģiskās iespējas pārsteigs pat prasīgākos lietotājus,” norāda Jurijs Bušmaks, Samsung IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā.

Gatavs nākotnes izaicinājumiem ar  5G

Jaunais Samsung Galaxy Z Flip 5G aprīkots ar jaudīgu procesoru un iebūvētu 5G tehnoloģiju, kas paātrina datu apstrādi un ļauj saņemt apjomīga izmēra datus, video failus u.c. Tas izceļ šo modeli uz citu fona, jo iepriekšējie tālruņa modeļi un tā līdzgaitnieki pārsvarā  nodrošina tikai 4G tehnoloģiju.

Samsung Galaxy Z Flip ar 5G jaudu

Dizains

Jaunais Samsung Galaxy Z Flip 5Gpieejams mistiskā bronzas krāsā. Tam ir rūpīgi nostrādātas detaļas, augstas kvalitātes kameras izšķirtspēja un īpaši plāns salokāmais ekrāns.  Aizvērts šis viedtālrunis ērti ietilps kabatā vai mazā rokas somiņā, taču atvērts, tas kļūst divreiz lielāks, ekrāna izmēram sasniedzot 6,7 collu apjomu. Aizvērts, pusatvērts vai atvērts – lai arī kādā stāvoklī viedtālrunis būtu, tas būs praktisks un ērts. Dual CAM mehānisms katru atvēršanas un aizvēršanas reizi padarīs vieglu un patīkamu. Ārpusē esošais 1,1 collu displejs paziņos par ienākošajiem zvaniem, ziņām un atgādinājumiem.

Četri ekrāni vienā

Kompakts, multifunkcionāls un nodrošinās produktivitāti. Ielokot viedtālruni sev ērtā leņķī, attēls automātiski sadalīsies divos 4 collu ekrānos. Labāko lietošanas pieredzi iespējams iegūt izmantojot kādu no Google lietotnēm, kuras veidotas tieši Z Flip 5G viedtālruņiem. Google Duo būs labs palīgs video zvanu laikā – augšējā ekrānā būs iespējams redzēt sarunas biedrus, taču apakšējā daļā turpināt iesāktos darbus vai veikt pierakstus. Papildus tam Google Duo uzlabos attēla kvalitāti līdz 10 MP. Sadalīto ekrānu var ērti izmantot ne tikai darba vai studiju vajadzībām, bet arī atpūtas brīžos. Mīļākās nodarbes tagad iespējams veikt vienlaicīgi – skatīties seriālus, spēlēt spēles, iepirkties internetā vai izmantot jebkuras citas divas funkcijas vienā reizē.

Jauns leņķis, jauna kameras pieredze

Uzņem attēlus nebijušos, interesantos leņķos pat neizmantojot statīvu. Galaxy Z Flip augstākās izšķirtspējas kamera un brīvroku režīms ļaus uzņemt lieliskus fotoattēlus un video bez statīva vai citu ierīču palīdzības. Video būs iespējams ierakstīt 16 :9 formātā un augšupielādēt sociālo mediju platformās bez liekas apstrādes. Savukārt, ja plānots videozvans, tālrunis ļaus atrast piemērotāko leņķi, pielāgojot ekrānu. Viedtālrunis stāvēs pats un Tavas rokas būs brīvas, lai veiktu pierakstus. Pateicoties Night Hyperlapse funkcijai, video vai spilgtus attēlus iespējams uzņemt pat vājā apgaismojumā – zibspuldze nebūs nepieciešama.

Samsung Galaxy Z Flip ar 5G jaudu

Tavs tālrunis, tavi noteikumi

Saņem notifikācijas un paziņojumus sev ērtā un pieņemamā veidā – ja Galaxy Z Flip būs aizvērts, ielocīts vai atvērts, Tu nepalaidīsi garām nevienu īsziņu, zvanu vai atgādinājumu. Tālrunim esot aizvērtam, uz ārējā displeja parādīsies reāllaika paziņojumi un uz tiem varēsi viegli atbildēt, vienkārši pieskaroties paziņojumam un atlokot savu Galaxy Z Flip.

Galaxy ekosistēma

Kā visas Samsung tehnoloģijas, arī šis viedtālrunis ir viens no Galaxy ekosistēmas posmiem un nodrošina izcilu sadarbību ekosistēmas ietvaros. Galaxy Z Flip ir viegli savienojams ar citām ierīcēm – Tu ērti varēsi lietot savas Galaxy Buds austiņas vai Galaxy Watch viedpulksteni. Turklāt, ja kādai no Galaxy ekosistēmas ierīcēm ir zems akumulatora līmenis, izmanto enerģijas kopīgošanas iespēju (Wireless PowerShare) un vienkārši novieto iekārtu uz viedtālruņa. Ar duālo akumulatoru uzlādes jauda pietiks arī citām ierīcēm.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top