Tehnoloģijas

Arī Salvadoras finanšu ministrs noraidījis pieņēmumus par valsts zaudējumiem no investīcijām bitkoinā

Salvadoras finanšu ministrs noraida spekulācijas, ka valsts zaudē naudu no investīcijām bitkoinos

Alehandro Zelaja paskaidroja, kāpēc Salvadorai nav zaudējumu no investīcijām bitkoinā.

Salvadoras finanšu ministrs Alehandro Zelaja paziņoja, ka noraida pieņēmumus par to, ka valsts cietusi zaudējumus no investīcijām bitkoinā, pat ņemot vērā to, ka daži kriptovalūtas Nr. 1 pirkumi tika veikti par cenu, kas ievērojami pārsniedz pašreizējo tirgus vērtību.

Saskaņā ar viņa teikto – Salvadorai nav zaudējumu no tādām investīcijām, jo “mēs nepārdevām nopirkto kriptovalūtu”. Valsts sāka investēt bitkonā, sākot no 2021. gada oktobra, un vēl vienu lielu pirkumu veica 2022. gada maijā.  Pašreiz Salvadorai ir 2,301 tūkstotis BTC.

Par bitkoina cenas kritumu izteicies arī Salvadoras prezidents, kurš sniedza padomu investoriem, kurus tas satrauc:

Es iesaku pārstāt visu laiku skatīties cenas grafikus. Ja investors ir ieguldījis līdzekļus bitkoinā, tad viņa investīcijas tiek saglabātas [blokķēdē] – un, kad būs beigusies tirgus “lāču” stadija, tad to vērtība ievērojami palielināsies. Šai ziņā svarīga ir pacietība”.

Kurā brīdī bitkoins sasniegs zemāko punktu, tāpat kā tas, kas izraisīja tā pašreizējo kritumu, – tie ir jautājumi, kas tagad interesē investorus. Bitcoins šobrīd ir nedaudz virs sava vidējās vērtības pēdējo 200 nedēļu laikā. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka – pat ja bitkoina cena nokrīt zemāk par šo vērtību – tā lejupslīde nav ilga, pēc tam tā cena pieaug.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top