Tehnoloģijas

Salvadoras valdība atver Bitcoin biroju

Salvadoras valdība atvēra Bitcoin biroju

Salvadoras valdība paziņoja par Bitcoin valsts biroja (ONBTC) izveidi, kas koordinēs visus vietējos projektus, kas saistīti ar pirmo kriptovalūtu.

Neskatoties uz ilgstošo lāču tendenci tirgū, Salvadoras varas iestādes plāno turpināt īstenot iniciatīvas, kas saistītas ar vadošo kriptovalūtu. Jaunā organizācija ONBTC sniegs konsultācijas par bitkoinu visiem interesentiem, kā arī sadarbosies ar citām valstīm pirmās kriptovalūtas ieviešanā.

ONBTC galvenais uzdevums būs ar bitkoinu saistītu plānu, programmu un projektu izstrāde, plānošana, programmēšana, koordinēšana, analīze un novērtēšana, lai veicinātu valsts ekonomisko attīstību.

Izmantojot šo biroju, entuziasti varēs noorganizēt arī tikšanos ar prezidentu Naibu Bukeli, lai pārrunātu pasākumus, kas palīdzētu ieviest blokķēdi un bitkoinu dažādās dzīves jomās. Turklāt ONBTC cieši sadarbosies ar dažādām ministrijām, lai izstrādātu atbilstošus noteikumus, kas regulēs kriptogrāfijas uzņēmumu darbību.

Pagājušajā nedēļā Salvadoras likumdevēji jau sāka izskatīt likumprojektu par vietējo digitālo līdzekļu pakalpojumu sniedzēju un kriptovalūtu emitentu pārraudzību. Izglītības programmu izveide par blokķēdi un kriptovalūtām salvadoriešiem ir arī viens no galvenajiem ONBTC uzdevumiem.

Iepriekš Bukele sacīja, ka sākot no 18. novembra Salvadora katru dienu iegādāsies vienu bitkoinu, neskatoties uz tā augsto volatilitāti. Prezidents to uzskata par pareizu lēmumu valsts ekonomikas uzlabošanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top