Tehnoloģijas

Labāk par cilvēka acīm: Samsung izstrādā sensoru 600 Mp kamerai!

Samsung tehnoloģijas

Viedtālruņu tirgū turpinās sacīkstes pēc kameras megapikseļu skaita. Pērnā gada beigās parādījās 108 megapikseļu sensori, šogad sāka runāt par viedtālruni ar 192 megapikseļu kameru. Taču šķiet, ka absolūtu rekordu nolēmusi sasniegt Samsung.

Samsung paziņo par sensora izstrādi ar rekordaugstu izšķirtspēju – 600 Mp.

Pēc kompānijas pārstāvju sacītā – tādi sensori “spēs uztvert vairāk detaļu, nekā cilvēks acs”. Tas nepārsteidz – galu galā mūsu acis apkārt esošo redz ar aptuveni 500 Mp “izšķirtspēju” (salīdzinot ar kamerām) – tādi ir speciālistu vērtējumi.

“Samsung lepojas, ka ir līdere augstas izšķirtspējas sensoru jomā. Kompānija ir gatava pāriet uz nākamo tehnoloģisko inovāciju posmu ar plašu produktu sortimentu, kas atbilst daudzveidīgām ierīču ražotāju vajadzībām. Pateicoties nerimstošām inovācijām, mēs esam apņēmušies atklāt bezgalīgas iespējas pikseļu tehnoloģijā. Mēs runājam par sensoriem, kas var uztvert vairāk detaļu, nekā cilvēka acs”, – teikts Samsung paziņojumā.

Pagaidām nav nekādas informācijas par Samsung jaunajiem sensoriem un aptuvenajiem izlaišanas datumiem. Bet, visticamāk, tos izmantos nevis viedtālruņos, bet gan dronos, IoT u.c.

 

Avots: Samsung

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top