Mainings

Samsung laidis klajā ASIC čipus Halong Mining

Kļuvis zināms, ka Samsung laiž klajā ASIC čipus startapam Halong Mining, kas specializējas maineru ražošanā. Vismaz tādu informāciju ir izplatījusi viena kompānija, kas tirgo iekārtas.

Otrdien, 10. aprīlī, maininga fermu MyRig online izplatītājs publicēja tvītu ar plānas pusvadītāju plāksnes, kādu izmanto čipu izgatavošanā, fotoattēlu. Kompānija paziņojusi, ka tā ir 10 nm plāksne, kuru ražo Samsung.

Tagad, kad Drakons sācis lidot (proti, sāktas piegādes), mēs jums parādīsim, kas aktivizē @halongmining DragonMint T1. Jā, tas ir Samsung, un jā, tie ir 10 nm. Esmu pārliecināts, ka daži no jums iepriekš ir redzējuši ziņas par to, ka liela liešanas rūpnīca ķeras klāt bitkoinam un kripto.

Janvārī tika ziņots, ka Samsung ir sākusi ražot specializētus ASIC čipus bitkoinu mainingam vēl pagājušajā gadā, un, ka tos piegādāja nenosaukta kompānija. Toreiz Samsung nenosauca šo kompāniju, vien apstiprinot, kā tā ir no Ķīnas.

Par kompāniju Halong Mining, kuras maineris Dragonmint T1 tika pieteikts pagājušajā gadā, un tikai nesen to sāka piegādāt klientiem, nav nekas daudz zināms. Viens no Bitcoin Core izstrādātājiem ar segvārdu BTCDrak, acīmredzot, ir saistīts ar Halong Mining, lai gan nav skaidrs, kā tieši.

Pašlaik DragonMint T1 ir pats efektīvākais maineris tirgū, kas veiktspējas ziņā pārspēj pat Antimer S9 no Bitmain. Kompānija Slush Pool martā apstiprināja, ka kāds no tās maininga pūla ir ieguvis bloku, izmantojot Halong Mining iekārtu, kuras efektivitāte tiek sasniegta, pateicoties tehnoloģiskam atjauninājumam ar skanīgu nosaukumu AsicBoost.

Mūsu bloks Nr. 514882 ir vēsturē pirmais bloks, kas iegūts programmatūras testēšanas gaitā, kas zināma kā AsicBoost. Spriežot pēc pieejamiem datiem, bloks tika iegūts, izmantojot @HalongMining iekārtu. Apsveicam veiksminieku no Ķīnas Guandunas provinces

Ja Samsung patiešām sadarbosies ar Halong, tas ievērojami palīdzēs startapam konkurēt ASIC tirgū ar Bitmain, jo Samsung ir liels potenciāls ASIC čipu ražošanā. Šobrīd informācija oficiāli nav apstiprināta.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top