Tehnoloģijas

Samsung atklāj līdz šim daudzpusīgākos viedtālruņus – Galaxy Flip4 un Galaxy Fold4

Samsung jauno ierīču prezentācija 5. augustā

Samsung jauno ierīču Baltijas prezentācija – Aleksandrs Smirnovs, product trainer Samsung Electronics Baltics

Samsung šodien iepazīstināja ar nākamās paaudzes salokāmajiem viedtālruņiem – Galaxy Flip4 un Galaxy Fold4. Abiem ierīču modeļiem ir uzlabota lietotāju izmantošanas pieredze, vēl jaudīgāka veiktspēja, kā arī brīnišķīgs dizains un mūsdienīgas krāsas. Salokāmie viedtālruņi nu jau ceturtajā paaudzē ir papildināti ar plašām, līdz šim neredzētām funkcijām, kas optimizē ikdienā veicamo darbu izpildi.

“Pateicoties nemainīgam fokusam un mūsu vadošajai pozīcijai inovatīvu viedtālruņu nozarē, cilvēku interese par salokāmajiem telefoniem turpina augt – pagājušajā gadā Baltijas tirgū salokāmo telefonu pārdošanas rezultāti par 30% pārspēja priekšgājēja Galaxy Note sērijas pārdošanas apjomus”, stāsta Jurijs Bušmaks, Samsung MX (Mobile eXperience) produktu un mārketinga nodaļas vadītājs Baltijā. “Sadarbojamies un turpināsim sadarbību ar pasaules līmeņa partneriem, lai radītu salokāmos viedtālruņus, kas atbilst mūsu dinamiskāko un prasīgāko lietotāju vajadzībām”.

Galaxy Flip4 viedtālruņiem ir uzlabota kamera, jaudīgāks akumulators un paplašinātas personalizācijas iespējas, vienlaikus saglabājot telefona kompakto dizainu. Savukārt Galaxy Fold4 lietotājiem sniedz līdz šim plašāko viedtālruņu lietošanas pieredzi – ierīcei ir datoram līdzīgas vairākuzdevumu funkcijas, kā arī uzlabota kameras tehnoloģija un jaudīgi procesori.

Galaxy Flip4 – daudzpusīga ierīce satura veidotājiem

Salokot Flip4 viedtālruni, tiek aktivizēta FlexCam funkcija, ar kuru iespējams uzņemt brīvroku video un pašportretus dažādos leņķos, turklāt tagad šo funkciju var izmantot arī mobilajās lietotnēs. Pateicoties Samsung sadarbībai ar Meta, FlexCam ir optimizēts izmantošanai populārākajās sociālo tīklu platformās – Instagram, WhatsApp un Facebook. Viedtālrunis ir īpaši piemērots satura veidotājiem un video blogeriem. Lietotāji var uzņemt pašportretus portera režīmā un redzēt fotoattēlu priekšskatījumu, izmantojot Quick Shot funkciju. Ar modernizētu kameru, kurā ierīkots par 65% spilgtāks sensors un kuru darbina Snapdragon® 8+ Gen 1 mobilā platforma, fotoattēli un video būs skaidri kā dienā, tā naktī.

Flip4 ir izstrādāts tā, lai tas pilnvērtīgi darbotos brīvroku režīmā, pat neatverot tālruni. Veic zvanus, atbildi uz īsziņām, atver automašīnuun izmanto SmartThings Scene uz telefona priekšējā ekrāna. Ar paplašināto 3700 mAh akumulatoru un īpaši ātro uzlādi, Galaxy Flip4 akumulatoru var uzlādēt no 0% līdz 50% aptuveni 30 minūšu laikā.

Viedtālruņi izceļas ar izsmalcinātu dizainu – plānākām eņģēm locījuma vietā, kontrastējošu korpusa stiklu un spīdīgiem metāla rāmjiem. Lietotāji var pilnībā personalizēt Flip4 ierīci gan uz priekšējā, gan galvenā ekrāna, pielāgojot burtveidolus, ikonas un dizainu. Uz priekšējā ekrāna iespējams uzlikt arī jauna dizaina pulksteņa ciparnīcu, nomainīt fona attēlu un pat ievietot video.

Galaxy Fold4 – jaudīga vairākuzdevumu ierīce produktīvam darbam

Samsung jaudīgākais viedtālrunis, Galaxy Fold4, ir rezultāts uzņēmuma ilgstošam darbam inovatīvu risinājumu izstrādē. Tā ir pirmā Samsung mobilā ierīce ar Android 12L operētājsistēmu – īpašu, Google izstrādātu Android versiju salokāmajiem ekrāniem. Ierīce darbojas pilnvērtīgi visos režīmos, arī tad, kad viedtālrunis ir atvērts, aizvērts vai Flex režīmā.

Fold4 uzdevumu joslai ir datoram līdzīgs izkārtojums, lai iecienītākajām lietotnēm varētu piekļūt ātri un ērti. Vairāku uzdevumu veikšana vienlaikus ir kļuvusi intuitīvāka, pateicoties jaunām kustību un žestu funkcijām, kas ļauj kontrolēt funkcijas telefonā. Ātri un ērti pārslēdzies no pilnekrāna lietotnes uz uznirstošajiem ekrāniem vai sadali ekrānu uz pusēm, vienlaicīgi veicot vairākas darbības.

Google lietotnes, tostarp Chrome un Gmail, atbalsta drag-and-drop funkciju, ļaujot ātri nokopēt un ielīmēt saites, fotoattēlus un citu saturu no vienas lietotnes otrā. Microsoft pilnais Office komplekts un Outlook izmanto salokāmā ekrāna priekšrocības, nodrošinot ētrākus veidus, kā paveikt darbus ātrāk un efektīvāk. Tagad ir pieejams arī S Pen viedais irbulis, kas ļauj zīmēt un veikt pierakstus. To var ērti uzglabāt atsevišķā irbuļa futlārī.

Samsung atklāj līdz šim daudzpusīgākos viedtālruņus – Galaxy Flip4 un Galaxy Fold4

Ierīcē ir pieejami dažādi kameras režīmi, kas pielāgoti unikālajai telefona formai, lai uzlabotu fotoattēlu un video uzņemšanas ērtību. Galaxy Fold4 uzņem satriecošus fotoattēlus un video ar 50MP platleņķa un 30x Space Zoom objektīviem. Lielāks pikseļu izmērs, par 23% spilgtāks sensors un uzlabota apstrādes jauda ļauj lietotājiem uzņemt skaidrus attēlus pat naktī.

Pateicoties 7,6 collu galvenajam ekrānam, saturs telefona ekrānā izskatās vēl iespaidīgāks. Sociālo tīklu lietotnes, piemēram, Facebook, ir optimizētas lietošanai uz lielā telefona ekrāna. Ierīci var kontrolēt ar jauno Flex Mode Touchpad, kas ļauj apturēt, attīt un atskaņot videoklipus, kā arī pietuvināt vai attālināt foto, kamēr ierīce ir Flex režīmā. Datorspēles ir ātrākas, pateicoties jaudīgajai Snapdragon® 8+ Gen 1 mobilajai platformai un īpaši ātrajam 5G interneta pieslēgumam.

Samsung jauno ierīču prezentācija 5. augustā

Fold4 ir plānākas eņģes, šaurāki rāmji, mazāks svars un platāks ekrāns, kas nodrošina vienkāršāku un ērtāku telefona lietošanu. Ar Armor alumīnija rāmjiem un eņģes pārsegu, kā arī ekskluzīvo Corning® Gorilla® Glass Victus®+ pārklājumu, Flip4 un Fold4 ir visu laiku izturīgākie Samsung salokāmie telefoni. Galvenā ekrāna izturība ir uzlabota, optimizējot slāņu struktūru, kas palīdz samazināt ārējo triecienu radītos bojājumus. Turklāt abi telefoni ir aprīkoti ar IPX ūdensizturību, tāpēc lietotāji var nesatraukties, ja ierīci gadās saslapināt.

Presentation of Baltic Samsung Galaxy Fold4 and Flip4

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top