Tehnoloģijas

Jaunākā informācija par salokāmo Samsung Galaxy Fold 2

Samsung šovasar prezentēs ne tikai Galaxy Note 20 līniju, bet arī jauno salokāmo viedtālruni Galaxy Fold 2.

Sociālajos tīklos video ir publicējis informators Bens Geskins (Ben Geskin). Pēc viņa teiktā – šis ir video renderis, kura pamatā ir visa pieejamā informācija par Galaxy Fold 2.
Viedtālruni var apskatīt no visām pusēm. Ārējais displejs aizņem gandrīz visu priekšējo paneli, bet iekšējam ekrānam nav izgriezumu: frontālā kamera atrodas apaļā caurumā tieši displejā. Uz aizmugurējā paneļa izvietota galvenā kamera kā taisnstūra bloks.

Šķiet, ka šarnīrs ir tāds pats kā oriģinālajam Galaxy Fold, bet ieloces ekrānā nav redzamas. Saskaņā ar baumām – jaunajam modelim būs īpaši plāns stikls, kas nerada ieloci izliekuma vietā.
Atgādinām – Galaxy Fold 2 piedēvē arī 7,59 collu galveno displeju ar frekvenci 120 Hz un izšķirtspēju 2213×1689 pikseļu, kā arī papildu 60 Hz ar diagonāli 6,23 collas un izšķirtspēju 2267 × 819 pikseļi, 5G tīkla atbalstu un trīskāršu galveno kameru (12 MP + 16 MP + 64 MP).

Prezentācijai jānotiek 5. augustā. Saskaņā ar jaunāko informāciju – Galaxy Fold 2 maksās apmēram 2199 eiro, proti – par 100 eiro dārgāk nekā priekštecis.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top