Tehnoloģijas

Samsung Galaxy Fold 6 un Flip 6 var iegūt jaunas mākslīgā intelekta iespējas

Fold 6 un Flip 6

2024. gada sākumā Samsung izziņoja jaunu Galaxy S24 viedtālruņu sēriju ar mākslīgā intelekta funkcijām. Tagad uzmanība tiek pievērstas uzņēmuma nākamajam nozīmīgajam notikumam – 2024. gadā tiks izlaisti salokāmie viedtālruņi – Galaxy Fold 6 un Flip 6. Ir parādījusies informācija, ka šie salokāmie viedtālruņi varētu iegūt uzlabotas Galaxy mākslīgā intelekta funkcijas.

Korejas plašsaziņas līdzeklis ChosunBiz ziņoja par Samsung patenta pieteikumu, kurā runāts par jaudīgāku teksta apkopošanas rīku salīdzinājumā ar to, ko pašlaik piedāvā Galaxy AI.

Šīs uzlabotās versijas galvenais jauninājums būs iespēja lietotājiem norādīt mākslīgajam intelektam, kādā tonī – neitrālā, negatīvā vai pozitīvā – viņi vēlas, lai kopsavilkums būtu rakstīts. Lietotāji varēs arī izvēlēties kombināciju ar vēlamo teksta garumu. Var lūgt, lai Galaxy AI sagatavo kopsavilkumu “garā un negatīvā” vai “īsā un neitrālā” tonī.

Patents atklāj vēl attīstītāku šīs funkcijas pielāgošanas līmeni. Apkopojumu varēs pielāgot atbilstoši lietotāja vēlmēm, zināšanu līmenim un pat politiskajiem uzskatiem. Paredzams, ka to varēs izdarīt, piekļūstot lietotāja datu vēsturei visās viņa lietotajās Galaxy ierīcēs.

Paredzams, ka šī funkcija tiks iekļauta Samsung jaunajos salokāmajos viedtālruņos. Taču oficiālas informācijas par to pagaidām nav, tāpēc tās ir tikai spekulācijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top