Tehnoloģijas

Samsung Galaxy Note20 Ultra jaunās funkcijas (Video)

Līdz viedtālruņa Samsung Galaxy Note20 oficiālajai prezentācijai paliek arvien mazāk laika. Tikmēr internetā atrodama arvien vairāk informācijas par gaidāmajiem jaunumiem.

Šoreiz Jimmy is Promo video kanāls YouTube publicējis video, kurā reāli redzams pats Samsung Galaxy Note20 Ultra darba kārtībā un vairākas tā funkcijas.

Jau klīda baumas, ka Galaxy Note20 Ultra nebūs tādas 100 kārtīgās tālummaiņas (Space Zoom) – kā Galaxy S20 Ultra. Video par to varam pārliecināties. Tiek atbalstīts 5 kārtīgais optiskais un līdz 50x Space Zoom. Tiek parādīts – kā Pro režīmā video lietotājs var mainīt izšķirtspēju, un platformāta video 21:9 ar izšķirtspēju līdz 8K atbalsts. Pieejama arī “Histogramma”, var izvēlēties starp skaņas ierakstīšanas mikrofoniem – frontālais, aizmugurējais vai ārējais – kas pievienots, izmantojot Bluetooth vai USB. Pēc visa spriežot – funkcija Android Nearby Share kļūs par daļu no zīmola apvalka One UI 2.5.

Samsung Galaxy Note20 un Galaxy Note20 Ultra oficiālā prezentāciaj notiks 5. augustā pasākumā Samsung Unpacked, bet tirdzniecība uzsākšana gaidāma 27. augustā.

Avots: Jimmy is Promo

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top