Visas ziņas

Samsung Galaxy S 10 tālrunī būs pieejams Pundi X digitālās valūtas maks

Samsung Galaxy S 10 tālrunī būs pieejams Pundi X digitālās valūtas maks

Viedtālruņu ražotāja Samsung un kriptovalūtas maksājumu platformas Pundi X sadarbība ļaus Samsung S 10 tālruņa lietotājiem izmantot jauno lietotni XWalle.

  1. jūlijā publicētajā bloga ierakstā Pundi X pārstāvis atklāja, ka Samsung blokķēdes ekosistēmā tiks integrēts kriptovalūtas maka risinājums, kas tādējādi iezīmēs blokķēdes tehnoloģijas attīstību un izplatību:

“Samsung Galaxy S10 tālruņa lietotāji Samsung Blockchain makā uzglabāto kriptovalūtu varēs pārsūtīt uz XWallet, ko pēc tam varēs izmantot kā norēķinu kontu tūlītējam darījumam Pundi X globālajā maksājumu ekosistēmā.”

Pašlaik XWallet atbalsta tādas digitālās valūtas kā bitkoins (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), KuKoin Shares (KCS), NEM (XEM), KNC, Qtum (QTUM), kā arī Pundi X tokenus NPXS un NPXSXEM.

Lietotne ļaus tālruņa lietotājiem pārsūtīt kriptovalūtu, kas glabājas Samsung Blockchain makā, uz XWallet, kas ir pieejams arī blokķēdes tehnoloģijas sistēmā XPOS un to izmanto 25 valstīs.

Samsung pārstāvis atklāja, ka jaunajai tālruņa Galaxy S10 sērijai februārī būs pieejama digitālā maka funkcija. Tāpat ir arī zināms, ka Samsung budžeta viedtālruņiem būs arī kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas ekosistēmas funkcijas. Kā norādīja Samsung pārstāvis:

“Mēs atvērsim ceļu jaunai pieredzei, pakāpeniski paplašinot Galaxy tālruņu modeļu skaitu, kas atbalsta blokķēdes tehnoloģijas funkcijas. Paplašināsim arī mūsu pakalpojumu mērķa valstis pēc Korejas, ASV un Kanādas.”

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top