Visas ziņas

Samsung Galaxy S10 kripto makā tomēr nav bitkoina. Tiek atbalstīts tikai Ethereum

Samsung Galaxy S10 kripto makā tomēr nav bitkoina

Internets burtiski uzsprāga, kad parādījās baumas par flagmaņa viedtālruņa Samsung Galaxy S10 iznākšanu. Viena no galvenajām tēmām bija iespējamais kriptvalūtas atbalsts caur lietotni Blockchain Keystore. Sākotnēji runa bija par bitkoinu un Ethereum. Telefonā patiešām ir programma, kura darbojas kā kripto maks. Tomēr, spriežot pēc pirmajiem pārskatiem un apskatiem, kompānija ir aizmirsusi par solīto pasaulē lielākās kriptovalūtas atbalstu.

Lai gan Samsung Galaxy S10 oficiālā klajā nākšana bija paredzēta 8. martā, daži laimīgie jau bija saņēmuši sen gaidītās ierīces. Internetā parādījušies video par jaunuma izsaiņošanu, demonstrējot galvenās funkcijas. Viena no tādām funkcijām ir Blockchain Keystore.

Taču telefonā pagaidām nav bitkoina atbalsta, bet var izmantot Ethereum priekšrocības. Nav arī informācijas par iespējām lietot tokenus ERC-20, izmantojot Ethereum maka adresi. Citi kripto maki Ethereum izvirza kā prioritāti, jo vienu un to pašu maka adresi var izmantot ETH, kā arī BAT, ZRX, MKR un simtiem citu saņemšanai.

Protams, bitkoina atbalsta trūkums ir milzīga kļūda. Tā ir pasaulē lielākā kriptovalūta pēc kapitalizācijas, nerunājot jau par visstabilāko regulējumu un lielāko transakciju apjomu.

Iespējams, bitkoina atbalsts tiks realizēts nākamajos Blockchain Keystore atjauninājumos. Galvenais, lai Samsung neatsauktos uz ierobežotu interesi par kripto no sabiedrības puses un nepalaistu šo projektu pašplūsmā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top