Visas ziņas

Samsung Galaxy S20 FE lietotājiem pieejami jaunās S21 sērijas inovatīvie risinājumi

Samsung Galaxy S20 FE lietotājiem pieejami jaunās S21 sērijas inovatīvie risinājumi

Galaxy S20 Fan Edition (FE) viedtālrunim pieejams jauns programmatūras atjauninājums – One UI 3.1, kas viedtālruņa lietotājiem ļaus izbaudīt daudzas no funkcijām, kas pieejamas jaunāko S21 sērijas modeļu lietotājiem. Programmatūras atjauninājumā uzlaboti drošības risinājumi, pievienotas papildu funkcionalitātes kamerai un attēlu rediģēšanai, kā arī uzlabotas vairākas ar telefona lietojamību saistītas iespējas.

Drošība un privātums

Līdz ar jauno programmatūras atjauninājumu, Samsung Galaxy S20 FE ieguvis papildu drošības un privātuma iespējas. Viedtālruņa lietotājiem tagad būs iespēja vēl vairāk aizsargāt savu datu privātumu – pirms attēlu kopīgošanas vai ievietošanas sociālajos tīklos, ir iespēja izdzēst uzņemto fotogrāfiju atrašanās vietas informāciju.

Viedā galerija un kamera

Lietotnē Galerija tagad pieejama funkcija, kas analizē un pārveido fotoattēlus, atrodot optimālo izšķirtspēju, spilgtumu, krāsu un asumu, kā arī iesaka kā optimizēt attēlus. Ja attēlā ir kādi objekti, kurus nav vēlmes iekļaut foto, piemēram, cilvēki vai dzīvnieki, funkcija objektu dzēšana (Object eraser) sniedz iespēju no attēliem izdzēst nevēlamos objektus.

Kamerai uzlaboti vairāki aspekti:

  • līdzšinējās kameras funkcijas Live focus un Live focus video, mainītas uz portreta režīmu, kurā pieejama papildu funkcionalitāte portreta attēlu apstrādei;
  • uzlabots attēla kvalitātes rezultāts, tuvinot objektus vājā apgaismojumā;
  • Zoom lock funkcija stabilizēs attēlu un video, ja tas tiks uzņemts esot kustībā vai no liela attāluma.

Papildu uzlabojumi

Jaunajā programmas atjauninājumā ir pieejams inteliģentais aizsargs acu komfortam (Eye comfort shield), kas automātiski pielāgos zilās gaismas filtra intensitāti atbilstoši apkārtējam apgaismojumam.

Pēdējā laikā aizvien vairāk laika pavadām dažādos videokonferenču zvanos, kuros reizēm vēlamies paslēpt vidi, kurā atrodamies, vai vienkārši piešķirt papildu personalizāciju. Tagad Samsung Galaxy FE ir iespēja iestatīt video fona efektus – izvēlēties izplūdušu fonu, specifisku krāsu vai pat attēlu.

Samsung Daily serviss ir mainīts uz Samsung Free pakalpojumu, lai nodrošinātu uzlabotu lietotāja saskarni un diferencētas funkcijas atbilstoši satura lietotāja vēlmēm.

Lietotni SmartThings Baltijā lieto jau 200 tūkstoši lietotāju

Ar lietotnes SmartThings funkciju Find, Samsung Galaxy ierīču atrašanās vietu var noteikt neskatoties uz to, vai tās ir pieslēgtas interneta savienojumam vai nē.  Izmantojot zema enerģijas līmeņa Bluetooth (BLE) un Ultra-Wideband (UMB) savienojumu, funkcija Find ļauj atrast nozaudētās viedierīces. Baltijā šo pakalpojumu izmanto jau vairāk nekā 200 tūkstošu lietotāju.

Savukārt, Galaxy SmartTag piekariņu, kas darbojas savienojumā ar Bluetooth, iespējams piestiprināt pie atslēgām, somas vai pie mājdzīvnieka kakla siksniņas. Ja nav šķēršļu, Galaxy SmartTag atradīs meklēto lietu 120m diapazonā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top