Tehnoloģijas

Samsung Galaxy S20 ir pirmais sertificētais tālrunis ātrai USB uzlādei

Samsung Galaxy S20 ir pirmais sertificēts tālrunis ātrai USB uzlādei

USB-IF sertifikācija nozīmē, ka viedtālrunis atbalsta programmējamu barošanas avotu un tas atbilst USB uzlādes 3.0 specifikācijai.

Samsung Galaxy S20 ir pirmā viedtālruņu sērija, kurai USB Ieviešanas Forums (USB Implementers Forum USB-IF, organizācija, kas nodrošina USB tehnoloģiju attīstību), ir piešķīris USB ātrās uzlādes sertifikātu. Sertifikācija apstiprina to, ka Galaxy S20 viedtālruņu sērija atbalsta programmējamu barošanas avotu (PPS) un tā atbilst USB barošanas avota (USB PD) 3.0 specifikācijai. Tas nozīmē, ka tālruņi būs saderīgi ar sertificētiem trešo personu ātrajiem lādētājiem.

Lai ātrie lādētāji darbotos, kā paredzēts, tiem ir jānodrošina enerģija ar noteiktu spriegumu, kas ir nepieciešama gan ierīcei, gan lādētājam.  Ja netiek nodrošināts noteikts strāvas spriegums, lādētājam un viedtālrunim pēc noklusējuma tiek piemērota zemāka uzlādes pakāpe. Ātrās uzlādes ierīces USB-IF sertifikāts apliecina, ka S20 sērijas viedtālruņi atbilst ātras uzlādes tehniskām prasībām.

S20 un S20 Plus sērijas tālruņi atbalstīs ātro uzlādi līdz 25 W, bet S20 Ultra tālruņi atbalstīs uzlādi līdz 45 W. Domājams, ka attīstoties ātrās uzlādes tehnoloģijai, tālruņu uzlādes būs vēl jaudīgākas. Pagājušajā gadā Samsung laida apritē divas jaunas USB-C barošanas avotu (PD) kontrolieru mikroshēmas, kas atbalsta līdz 100 W uzlādi un atbilst USB-PD 3.0 specifikācijai.

S20 + un S20 Ultra viedtālruņi būs pieejami 6. martā Amerikas Savienotajās Valstīs. Samsung sola, ka jaunajos viedtālruņos būs lielāks 5G atbalsts un izcili fotokameras parametri. S20 sērijas viedtālruņu baterijas jauda būs 4000 mAh. Tālruņa ekrāni atbalstīs HDR10 +, tiem būs vēl mazāks kameras atvērums nekā priekšgājējiem, un atjaunināšanas frekvence sasniegs līdz pat 120Hz. Papildus šīm funkcijām USB-IF ātrās uzlādes sertifikāts ir jauks bonuss.

Avots: Engadget

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top