Visas ziņas

Samsung Galaxy S21 Fan Edition vizualizācija

Viedtelefons Samsung Galaxy S21 Fan Edition
Balstoties uz jauno informāciju – Holandes grafiskais dizaineris Jermaine Smit, kurš zināms kā Concept Creator, izstrādājis viedtālruņa Samsung Galaxy S21 Fan Edition trīsdimensiju modeli.

Samsung Galaxy S21 Fan Edition vajadzētu būt ekrānam ar FullHD+ izšķirtspēju un plastikāta aizmugurējam panelim. Galvenās kameras bloks izskatās savādāk, jo tas izgatavots no tāda paša plastikāta – kā aizmugurējais panelis. Tādēļ Samsung Galaxy S21 Fan Edition uzreiz varēs atšķirt no ierastā Samsung Galaxy S21.

Laižot klajā Samsung Galaxy S21 Fan Edition – kompānija grasās piesaistīt jauniešu auditorijas uzmanību, tāpēc līnijā būs vairākas spilgtas krāsas. Avots piebilst, ka jaunums atbildīs IP68 aizsardzības pakāpei, proti – būs pasargāts no putekļiem un mitruma.

Saskaņā ar OnLeaks datiem – ekrāns šoreiz būs nedaudz mazāks nekā pagājušajā gadā. Viedtālrunim būs 6,4 collu AMOLED displejs ar 120 Hz attēla atjaunināšanas frekvenci. Izstrādātāji frontālajai kamerai uzstādīs 32 megapikseļu attēla sensoru, savukārt Galaxy S21 un S21 + ir uzstādīts 10 megapikseļu sensors.

Samsung Galaxy S21 Fan Edition jābūt uz Exynos 2100 un Qualcomm Snapdragon 888 bāzes. Viedtālrunim būs 6/8 GB operatīvā atmiņa un 128/256 GB zibatmiņa. Viedtālruņa izziņošana varētu notikt šovasar.

Avots: Letsgodigital

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top