Visas ziņas

Samsung Galaxy S21 Ultra pret iPhone 12 Pro Max ekstremālā izturības testā (Video)

YouTube kanāla EverythingApplePro autors jaunajam Samsung Galaxy S21 Ultra viedtālrunim veicis savu tradicionālo izturības testu, par oponentu tam izvēloties ne mazāk populāru pretinieku – iPhone 12 Pro Max.

Eksperimenta būtība ir vienkārša: blogeris met viedtālruņus uz betona grīdas no dažāda augstuma, līdz tie pilnībā tiek iznīcināti. Paliek tikai izdzīvojušie (un arī ne vienmēr).

Interesanti, ka abos viedtālruņos izmantots izturīgs kompānijas Corning pārklājums. Samsung Galaxy S21 Ultra tas ir Gorilla Glass Victus stikls, savukārt iPhone 12 Pro Max – Ceramic Shield ar keramiskiem monokristāliem.

Abi konkurenti ir viens otra cienīgi un bez “sakropļojumiem” pārdzīvoja kritienus ar dažādām pusēm no jostasvietas augstuma (tas pats attālums no kabatas līdz grīdai – kā parasti arī gadās) un pat no cilvēka auguma augstuma. Tiesa – Samsungs tomēr pazaudēja vienas kameras lēcu.

Tālāk tika veikti metieni no aptuveni trīs metru augstuma. Tā rezultātā iPhone 12 Pro Max pilnībā tika sasists aizmugurējais panelis, bet pats tas joprojām darbojās. Galaxy S21 Ultra, gluži pretēji, cieta ekrāns un vairs nedarbojās skeneris zem ekrāna.

Šoreiz ir ļoti grūti viennozīmīgi noteikt uzvarētāju, jo abi modeļi izrādījās diezgan izturīgi. Lai gan, protams, katra kritiena iznākums ir atkarīgs arī no veiksmes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top