Visas ziņas

Samsung Galaxy S21 Ultra izziņošanas datums un kameras parametri

Telefons Samsung Galaxy S21 Ultra

Pēc tam, kad internetā parādījās reāls fotoattēls, kurā viens otram blakus bija redzami Samsung Galaxy S21 + un Samsung Galaxy S21 Ultra viedtālruņi – avots ar segvārdu Sakitech, kuram YouTube ir vairāk nekā miljons sekotāju, publicēja izziņošanas datumu un detalizētus viedtālruņu kameru parametrus.

Informators apgalvo, ka Galaxy S21 un Galaxy S21+ būs aprīkoti ar identiskām kamerām. Atšķirība būs tikai sensoru skaitā. To parametrus apstiprina arī cits informators ar teicamu reputāciju un segvārdu Ice Universe.

Tātad – Samsung Galaxy S21 un Galaxy S21+ būs divas 12 megapikseļu kameras ar platleņķa un superplatleņķa objektīviem, kā arī teleobjektīvs ar attēla sensoru ar 64 Mp izšķirtspēju.

Galaxy S21 Ultra – viedtālrunim būs četri attēla sensori:

  • Platleņķa kamera: 108 megapikseļu sensors ISOCELL HM3, pikseļa lielums 0,8 mkm, optiskais formāts 1/1,33 collas, autofokusa sistēma Nona Super-PD;
  • Superplatleņķa kamera: sensors IMX563 ar 12 MP izšķirtspēju, pikseļa lielums 1,4 mkm, optiskais formāts 1/2,55 collas, autofokusa sistēma Dual-PD;
  • Teleobjektīvs ar 3x tālummaiņu: sensors ISOCELL 3J1 ar 10 Mp izšķirtspēju, pikseļa lielums 1,22 mkm, optiskais formāts 1/3,2 collas, autofokusa sistēma Dual-PD;
  • Teleobjektīvs ar 10x tālummaiņu: sensors ISOCELL 3J1 ar 10 Mp izšķirtspēju, pikseļa lielums 1,22 mkm, optiskais formāts 1/3,2 collas, autofokusa sistēma Dual-PD.

Piektā atvere paredzēta automātiskās fokusēšanas lāzersistēmai, kā arī kameras blokā ir iekļauta gaismas diožu zibspuldze un papildu mikrofons.

Visbeidzot – saskaņā ar insaidera Sakitech informāciju – Samsung Galaxy S21 līnijas prezentācija notiks 14. janvārī.

 

Video – Samsung Galaxy S21 Ultra

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top