Visas ziņas

Samsung Galaxy SmartTag

Samsung Galaxy SmartTag sensori
Samsung Galaxy SmartTag – neliels Bluetooth sensors pazudušu mantu vai dzīvnieku meklēšanai.
Kā jau bija gaidāms, vakar – kopā ar flagmaņiem Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ un Galaxy S21 Ultra un bezvadu austiņām Galaxy Buds Pro tika prezentēts arī sensors Samsung Galaxy SmartTag. Tas ir Tile un Apple Tag konkurents. Ārēji tas ir neliels kvadrātveida sensors, kas palīdzēs atrast pazudušas mantas. Sensoru var piekārt pie somas, atslēgu saišķa, klēpjdatora vai pat mājdzīvnieka kaklasiksnas.
Samsung Galaxy SmartTag sensors 2021
Gadžets darbojas caur Bluetooth ar zemu enerģijas patēriņu (BLE) un tiek savienots ar viedtālruni, izmantojot lietotni Samsung SmartThings. Tajā tiek parādīta pēdējā zināmā atrašanās vieta kartē. Jūs varat arī nospiest pogu, lai sensors atskaņotu skaņas signālu.

Tas viss izklausās labi, bet ir viena nianse: SmartTag darbosies tikai ar Samsung Galaxy ierīcēm. Proti – sensors nepieslēgsies citam Android viedtālrunim vai iPhone.
Turklāt Galaxy SmartTag neatbalsta Ultra Wideband (UWB), kura viena no funkcijām ir palīdzēt objektiem noteikt vienam otra atrašanās vietu telpā. Taču Samsung sola Galaxy SmartTag+ versiju ar UWB, kas tirdzniecībā nonāks šī gada beigās.
Galaxy SmartTag sensors
Parastais Galaxy SmartTag tirdzniecībā nonāks 29. janvārī un maksās 30 $. Galaxy SmartTag+ izmaksās 40 $. Galaxy SmartTag kopā ar Galaxy Buds Pro austiņām var saņemt dāvanā, iepriekš pasūtot Galaxy S21 flagmaņus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top