Tehnoloģijas

Samsung Galaxy Tab portfolio pievienojas planšetdatori Galaxy Tab S7 FE 5G un Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab portfolio pievienojas planšetdatori Galaxy Tab S7 FE 5G un Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab portfolio pievienojas divi jauni produkti – planšetdatori Galaxy Tab S7 FE 5G un Galaxy Tab A7 Lite, kas ir jau pieejami arī Latvijā. Galaxy Tab S7 FE 5G ir apvienotas fanu iecienītākās funkcijas, kas līdz šim bija pieejamas planšetdatorā Galaxy Tab S7. Jaunais planšetdators izceļas ar lielu ekrānu un būs īpaši piemērots izklaidei, radošam darbam un vairāku uzdevumu veikšanai vienlaicīgi. Tiem, kas meklē ērtu un kompaktu planšetdatoru lietošanai gan mājās, gan atrodoties ceļā, piemērotāks būs Galaxy Tab A7 Lite.

“Pieprasījums pēc planšetdatoriem turpina pieaugt. Esam priecīgi paplašināt produktu klāstu, radot inovatīvas tehnoloģijas, kas atbilst mūsu patērētāju piesātinātajam un radošajam dzīvesveidam. Planšetdatoros Galaxy Tab S7 FE 5G un Galaxy Tab A7 Lite ir ietvertas inovatīvas funkcijas, kas izstrādātas, lai apmierinātu ikviena lietotāja vajadzības – neatkarīgi no tā, vai ierīce tiek izmantota ikdienas saziņai, mācībām vai izklaidei,” uzsver Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Galaxy Tab S7 FE 5G un Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G – ne tikai darbam, bet arī radošām aktivitātēm

Jauna līmeņa izklaidi, produktivitāti un radošumu nodrošinās planšetdatora Galaxy Tab S7 FE 5G lielais 12,4 collu displejs, gaumīgais dizains, jaudīgais akumulators un inovatīvās funkcijas. Baltijas tirgū tas pieejams divās dažādās krāsās – mistiski melnā un mistiski zaļā. Ierīces komplektācijā iekļauts arī S Pen irbulis jeb digitālā pildspalva, kurā iestrādātais magnēts kalpo kā stiprinājums – to ir ērti piestiprināt pie ierīces metāla korpusa.

Pateicoties Multi-Active Window funkcijai, planšetdatorā vienlaicīgi atvērt un darboties var ar trīs lietojumprogrammām. Piemēram, vienā ekrānā ērti pārlūkojami interneta resursi, otrā – nodrošināta  piezīmju veidošana, trešajā – video satura straumēšana. Funkcija App Pair vienlaicīgi ļaus saglabāt un aktivizēt iecienītākās lietotnes Multi-Active Window režīmā.

Ar lietotni Samsung Notes planšetdatora ekrānā ar roku rakstītās piezīmes iespējams pārvērst tekstā. Piezīmēm var pielikt īpašas atsauces un ātri atrast meklēto informāciju ar viedo meklēšanas funkciju. Neatkarīgi no tā, vai piezīme būs rakstīta ar roku vai pārvērsta datorrakstā. Izmantojot lietotni Noteshelf, ar S Pen varēsi radoši vizualizēt piezīmes, tās atbilstoši noformējot. Piemēram, iekļaujot zīmējumus, grafikus u.c. detaļas.

Galaxy Tab S7 FE 5G un Galaxy Tab A7 Lite

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top