Tehnoloģijas

Samsung iepazīstina ar savu pirmo 5K monitoru – ViewFinity S9

Samsung iepazīstina ar savu pirmo 5K monitoru – ViewFinity S9

Samsung paplašina savu ViewFinity monitoru klāstu ar 27 collu ViewFinity S9 (modelis S90PC), kas nonāks tirdzniecībā visā pasaulē jau drīzumā. ViewFinity S9 laišana tirgū stiprina Samsung pozīcijas augstas izšķirtspējas monitoru segmentā pēc īpaši augstas izšķirtspējas (UHD) monitora ViewFinity S8 (modelis S80PB) laišanas tirdzniecībā pērn. Jaunais ViewFinity S9 izceļas ne tikai ar reālistiskām krāsām un ārkārtīgi augstu izšķirtspēju, bet arī dažādām funkcijām, kas nepieciešamas tādās nozarēs kā grafiskais dizains un fotografēšana. Monitors saņēmis arī CES Inovācijas balvu 2023. gadā.

“Mūsu jaunais 5K monitors izstrādāts, lai nodrošinātu visaugstāko veiktspēju un labāko pieredzi radošo un vizuālo nozaru profesionāļiem. Pateicoties ViewFinity monitoru sērijas klāstam, mēs nodrošināsim augstākās klases vizuālo pieredzi, kā arī reālistisku krāsu dzidrumu un daudzpusīgu savienojamību, kas nepieciešama labāko rezultātu sasniegšanai jebkurā projektā,” stāsta Ingmārs Jugāns, Samsung Electronics lielo klientu menedžeris Baltijā.

Jaunajam ViewFinity S9 ir 27 collu liels ekrāns un 5K (5120 x 2880) izšķirtspēja, nodrošinot par vairāk nekā 50% lielāku darbavietu salīdzinājumā ar citiem UHD monitoriem ar izcilu attēla un teksta skaidrību. Tas ļauj profesionāļiem strādāt ar īpaši augstas izšķirtspējas saturu bez nepieciešamības veikt tālummaiņu, lai viņi varētu aplūkot savus projektus 5K kvalitātē, vienlaikus saglabājot ekrānā redzamus visus rediģēšanai nepieciešamos rīkus.

Ar 99% DCI-P3 un 218 PPI (pikseļi uz vienu collu) ViewFinity S9 nodrošina piesātinātākas un spilgtākas krāsas ar izteiksmīgākām detaļām. Monitors ir ideāli piemērots tiem, kas paļaujas uz vizuālo precizitāti. Turklāt tipiskais spilgtums 600 cd/m2 ļauj viegli strādāt dažādās vidēs ar gandrīz jebkādu apgaismojumu. Samsung kalibrēšanas tehnoloģija palīdz lietotājiem nodrošināt precīzākas satura krāsas – tieši tādas, kādas viņi vēlas panākt. Ražošanas procesā monitora krāsa tiek rūpnīcā kalibrēta, lai uzreiz jau nodrošinātu satriecošu Delta E <21 precizitāti.

ViewFinity S9 izmanto ar viedtālruņiem vadāmu Smart Calibration funkciju, kas ir pirmā nozarē, un lietotāji var ērti pielāgot ViewFinity S9 ekrānu un uzstādīt detalizētus iestatījumus bez dārga, sarežģīta kalibrēšanas aprīkojuma, kad vien viņi to vēlas. Izmantojot lietotni SmartThings, lietotāji var izvēlēties kalibrēt monitoru pamata režīmā, lai ātri un viegli pielāgotu baltās krāsas līdzsvaru un gamma iestatījumus, vai arī viņi var izmantot profesionālo režīmu, lai pilnībā kontrolētu krāsu temperatūru, spilgtumu, krāsu telpu un gamma iestatījumus. Lietotāji var sākt šo procesu, vienkārši pavēršot savu viedtālruņa kameru pret ViewFinity S9 ekrānu, un pēc kalibrēšanas viņi var aplūkot atskaiti, kurā sīki aprakstītas veiktās korekcijas un Delta E krāsu precizitāte.

ViewFinity S9 ir iestrādātas TUV sertificētas Intelligent Eye Care funkcijas, lai samazinātu acu pārslodzi pat monitora ilgstošas lietošanas laikā. Turklāt Samsung matētais displejs ierobežo gaismas atspulgu un atspīdumu monitorā, samazinot šos traucēkļus darba laikā.

Monitora vizuālo veiktspēju uzlabo funkcijas, kas izstrādātas, lai atvieglotu dzīvi ne tikai radošiem profesionāļiem, bet arī B2B segmenta pārstāvjiem. Monitors nodrošina daudzpusīgu savienojamību gan Mac, gan Windows personālo datoru lietotājiem, izmantojot Thunderbolt 4 un mini DisplayPort, kā arī USB-C ieejas. Thunderbolt 4 savietojamība ļauj lietotājiem uzlādēt ierīces ar jaudu līdz pat 90 W un uzticami pārsūtīt datus ar ātrumu līdz 40 Gbps.

Ierīce ir aprīkota ar iebūvētu 4K SlimFit kameru, kas savienojas ar bezvadu spraudņa palīdzību – nav nepieciešams pievienot papildus vadus vai citu aprīkojumu. Kameras augstā izšķirtspēja nodrošina kristāldzidru kvalitāti videozvaniem tādās lietotnēs kā Google Meet. Kameru iespējams pielāgot un mainīt tās novietojuma leņķi, lai tā atbilstu monitora leņķim, un Auto Framing funkcija ļauj ikvienam būt redzamam un atrasties kadrā, pat ja tiek mainīta pozīcija.

ViewFinity S9 plānais metāla dizains iederēsies jebkurā telpā. Pateicoties savam ergonomiskajam dizainam, monitors var nodrošināt komfortu un uzlabot produktivitāti, pielāgojoties gandrīz jebkurai pozīcijai vai pozai. Statīvs ar regulējamu augstumu pielāgojas lietotāja acu līmenim, un ekrānu iespējas noliekt atbilstoši skatīšanās leņķiem. Pivot režīmā ekrāns pagriežas pa 90 grādiem, lai lietotāji varētu lasīt garus dokumentus un mazāk ritināt ekrānu. Pateicoties VESA stiprinājuma savietojamībai, lietotāji var ietaupīt vietu un iekārtot labi organizētas darba vietas.

Ierīcē iestrādātās Smart TV lietotnes sniedz lietotājiem to pašu skatīšanas pieredzi, ko nodrošina arī televizors. Tāpēc, kad ir pienācis laiks pēc darba pārslēgties uz atpūtu, monitoru var izmantot arī izklaides vajadzībām. Tūlītēja piekļuve populārajām straumēšanas lietotnēm un pārraidēm bez nepieciešamības izmantot atsevišķu datoru, iebūvētie skaļruņi ar Adaptive Sound+ tehnoloģiju, kas automātiski pielāgo trokšņu līmeņus, un tālvadības pults padara šo monitoru piemērotu gan darbam, gan atpūtai.

ViewFinity S9 būs pieejams iegādei no 2023. gada 1. septembra.

ViewFinity S9 specifikācija

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top