Tehnoloģijas

Samsung izziņo jaunas audio sistēmas iespējas

Samsung ir izziņo jaunas audio sistēmas funkcijas

Kompānija Samsung ir atklājusi savu tālruņu, planšetdatoru un televizoru audio uzlabojumu plānus. Oficiālajā tīmekļa vietnē sniegta informācija par paplašinātu atbalstu dažādām audio tehnoloģijām, tostarp Auracast, 360 Audio un Auto Switch.

Atjauninājumi ir paredzēti Galaxy Buds 2, Buds FE un Buds 2 Pro ierīcēm. Viena no galvenajām tehnoloģijām, kas tiks aktivizēta, ir Auracast – jauna Bluetooth tehnoloģija, kas ļauj straumēt audio uz neierobežotu skaitu ierīču, piemēram, skaļruņiem un austiņām. Auracast atbalsts būs pieejams dažādiem sīkrīku modeļiem, tostarp Galaxy S23 sērijas, Fold 5, Flip 5, A54, M54 5G, kā arī planšetdatoriem Tab S9 FE un Tab Active 5G.

Samsung paplašinās 360 audio atbalsta klāstu, iekļaujot tajā atsevišķus Neo QLED un OLED televizorus, kā arī pievienos funkciju Auto Switch, kas automātiski pārslēdz Bluetooth savienojumu starp Samsung ierīcēm, kad veicat zvanus. Atjauninājumi gaidāmi šā mēneša laikā. Samsung atzīmēja arī reāllaika tulkošanas funkcijas paplašināšanu Galaxy S24 sērijā. Šī funkcija ļauj pieslēgt Galaxy Buds austiņas tālrunim, lai klausītos tulkoto audio.

Uzņēmums paziņoja arī par automātiskās pārslēgšanās funkcijas paplašināšanu, kas tagad atbalsta Galaxy Book klēpjdatorus ar instalētu Samsung One UI 6.0 programmatūru. Šī funkcija ļauj automātiski pārslēgt Bluetooth savienojumu starp Samsung planšetdatoriem, televizoriem un viedtālruņiem, kad tiek saņemti zvani.

Avots: Samsung

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top