Visas ziņas

Samsung Neon cilvēki jau pieejami viedtālruņos

Samsung Neon

Izstādē CES 2020 Samsung paziņoja par produktu ar nosaukumu Neon, kuru Dienvidkorejas ražotājs nodēvējis par “mākslīgo cilvēku”. Aprakstā oficiālajā vietnē teikts, ka tā ir “virtuāla būtne, kas radīta, izmantojot skaitļošanu, un kura izskatās un uzvedas tāpat kā mēs”. Tagad arī kļuvis zināms, ka Neon būs pieejams viedtālruņos līdz gada beigām.

Twitter to paziņoja STAR (Samsung Technology and Advanced Research) Labs ģenerāldirektors Pranav Mistry. Viņš dalījās ar ierīces Neon Frame, kas pārceļ Neon reālajā pasaulē, fotogrāfijām.

Vēlāk pazīstamais insaiders ar segvārdu Ice Universe, kurš bieži publicē ticamu informāciju par Samsung jaunumiem, pajautāja Pranav Mistry – kad Neon parādīsies viedtālruņos. Mistry atbildēja, ka viņa viedtālrunī Neon jau darbojas. Pašlaik projektā Neon norit testēšanas stadija, bet viedtālruņu lietotāji jau līdz Ziemassvētkiem varēs personīgi iepazīties ar Neon cilvēkiem

.
Neon nav balss palīgs vai robots. Tas, visdrīzāk, ir video čats ar datorizētu cilvēku, kas izskatās maksimāli reālistiski. Izstrādātāji atzīmē, ka komunicēšana ar tamlīdzīgiem “mākslīgajiem cilvēkiem” tiks pacelta pilnīgi jaunā līmenī – salīdzinot ar tradicionālajiem personālajiem palīgiem, bet informācijas un pareizās atbildes atrašanas laiks Neon ir tikai dažas milisekundes.

Video – Samsung Neon

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top