Visas ziņas

Samsung neplāno pieņemt kriptovalūtas Baltijas valstīs

Samsung neplāno pieņemt kriptovalūtas Baltijas valstīs

Dienvidkorejas kompānija Samsung paziņojusi, ka informācija par kriptovalūtu maksājumu pieņemšanas sākumu Baltijas valstu veikalos ir nepatiesa.

“Šīs baumas neatbilst realitātei. Tāda ir mūsu oficiālā atbilde”, – teica kompānijas preses sekretārs.

Atgādināsim, ka informācija par to parādījās pirms dažām dienām. Tad maksājumu servisa CopPay pārstāvji paziņoja, ka kompānija Samsung izmanto viņu servisu kriptovalūtu pieņemšanai Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Starp samaksai pieejamām monētām tika minētas Bitcoin, Dash, Nem, Steem, Litecoin un Ripple.

CopPay pārstāvji runāja arī par to, ka nākotnē Samsung plāno padarīt kriptovalūtu par vienu no standarta maksājumu metodēm savos internetveikalos.

Sākotnēji var šķist, ka visa šī situācija ir negodprātīgs CopPay mēģinājums reklamēt savu servisu, tomēr kompānijas direktors savā paziņojumā apgalvo: Samsungs patiešām vēlējās izmantot CopPay pakalpojumus – tika parakstīti līgumi un viss bija gatavs darbam, bet Samsung atteicās no šīs idejas un tagad noliedz notikušo.

“Mēs aktivizējām CopPay Payment Samsung veikalos un apmācījām personālu, kā to lietot. Mēs pat veicām dažas transakcijas… Mums ir visi  iepriekš minēto notikumu pierādījumi, kurus mēs esam gatavi iesniegt tiesā”, – vēstīts direktora paziņojumā.

Joprojām nav saprotams, kas patiesībā notika. Iespējams, ka Samsung mazumtirdzniecības vadība sāka strādāt pie kriptovalūtu pieņemšanas bez attiecīga apstiprinājuma no Dienvidkorejas vadības puses, taču tā uzzināja par to no pēdējām ziņām un uzdeva pārtraukt darbu šajā virzienā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top