Tehnoloģijas

Samsung viedajos televizoros integrē Nifty Gateway NFT tirdzniecības platformu

Samsung NFT Nifty Gateway
Kompānija Samsung prezentējusi jaunos televizorus ar iebūvētu savstarpēji neaizstājamo tokenu (NFT) tirdzniecības platformu. Tajos ir arī digitālo mākslas priekšmetu uzglabāšanas un to optimizētas parādīšanas ekrānā funkcijas.

Jaunās iespējas atbalsta Neo QLED un QLED sēriju televizorus. NFT lietotne darbojas uz Nifty Gateway platformas bāzes. Samsung jauno produktu videoprezentācijā piedalījās projekta līdzdibinātāji – brāļi Dunkans un Grifins Fosteri.

Viņi precizēja, ka, pateicoties jaunajām funkcijām, NFT iegādes process “būs tik vienkāršs kā nekad”. Turklāt televizoru lietotāji varēs piekļūt Nifty Gateway izvietotajiem darbiem. Ierīces atbalsta optimizāciju un NFT attēlu renderingu atbilstoši ekrāna izmēram.

Nifty Getaway pārstāvji savā preses relīzē precizēja, ka samaksāt par NFT, izmantojot televizoru, varēs ar kriptovalūtām vai maksājumu karti. Pēc pirkuma veikšanas tokenus varēs uzglabāt platformas makā ar nosaukumu Omnibus.

Atgādinām – par NFT tehnoloģijas integrāciju jaunajās ierīcēs Samsung paziņoja jau 2022. gada sākumā. Iepriekš kompānija savu kripto maku pievienoja lielākajai daļai Galaxy sērijas ierīču.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top