Tehnoloģijas

Samsung atklāj videospēļu nākotni ar Odyssey Neo G9

Samsung atklāj videospēļu nākotni ar Odyssey Neo G9

Pasaulē pirmais Mini LED izliektais spēļu monitors ar kvantu matricas tehnoloģiju, kas nodrošina inovatīvu un neaizmirstamu videospēļu pieredzi.

Pasaulē pirmais Mini LED izliektais spēļu monitors ar kvantu matricas tehnoloģiju, kas nodrošina inovatīvu un neaizmirstamu videospēļu pieredzi.

Samsung Electronics laidis klajā nākamās paaudzes izliekto spēļu monitoru Odyssey Neo G9 (modelis G95NA). Odyssey Neo G9 ar uzlabotu Quantum Mini LED tehnoloģiju pievienojas Odyssey sērijas produktu klāstam, paceļot videospēļu pieredzi nākošajā līmenī, izceļot katru videospēles detaļu. Quantum Matrix tehnoloģija, ko atbalsta Quantum Mini LED displejs un Quantum HDR 2000, nodrošinās labāko un modernāko videospēļu pieredzi, kāda pieejama tirgū.

Samsung inovācijas spēļu monitoru tirgū

Līdz ar Odyssey G9 izlaišanu tirgū 2020. gadā, Samsung pārspēja augstākās klases spēļu monitoru inovācijas ar vienmērīgu un izcili dzidru attēla kvalitāti. Tagad ar nozares pirmo Quantum Mini LED izliekto displeju, kas nodrošina precizitāti katrā detaļā neatkarīgi no izvēlētās spēles, Odyssey Neo G9 virza spēļu monitoru kategoriju jaunā līmenī. Pateicoties Quantum Matrix tehnoloģijai apvienojumā ar īpaši ātru reakciju un atsvaidzes intensitāti, Oddyssey Neo G9 nodrošina nepārspējami dinamisku attēlu un izcilu veiktspēju ikvienam spēlētājam.

Samsung inovācijas spēļu monitoru tirgū

Quantum Mini LED tehnoloģija

Odyssey Neo G9 izmanto to pašu Mini LED tehnoloģiju, kas iebūvēta Samsung jaunākajā Neo QLED klāstā. Šo nākamās paaudzes displeja tehnoloģiju nodrošina jauns gaismas avots – Quantum Mini LED. Tas ir 1/40 augstumā no parastā LED[1], un tam ir neticami plāni mikro slāņi, kas piepildīti ar daudzām citām gaismas diodēm. Turklāt tiek izmantota Quantum Matrix tehnoloģija ar uzlabotu 12 bitu gradāciju, lai labāk kontrolētu gaismas avotu, proti, Quantum Mini gaismas diodes padara tumšās zonas tumšākas un spilgtās gaišākas, ļaujot baudīt saturu tā, kā tas ir paredzēts. Quantum HDR 2000 nodrošina 2000 nitu maksimālo spilgtumu, turklāt tas ir VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) sertificēts. Statiskā kontrasta attiecība ir 1000000:1. Vismodernākā Samsung attēla kvalitātes tehnoloģija nodrošina izcilu melnbalto krāsu attiecību, kas savukārt sniedz nepārspējamu kontrastu un nevainojamas detaļas.

Odyssey Neo G9 ir aprīkots ar īpaši platu 49 collu displeju ar malu attiecību 32:9, kas piedāvā augstu izšķirstpēju (DQHD; 5120 × 1440 izšķirtspēja), 240 Hz ātru atsvaidzes intensitāti un 1 ms reakcijas laiku*. Monitora inovatīvo 1000R izliekumu sertificēja vadošā starptautiskā sertifikācijas organizācija TÜV Rheinland, piešķirot Eye Comfort jeb Acu drošības sertifikātu. AMD FreeSync Premium Pro nodrošina dinamisku un nevainojamu darbību, lai videospēļu spēlēšana būtu iespējama bez traucējumiem.

Quantum Mini LED tehnoloģija

Personalizējams monitors dažādiem stiliem

Displejs nevainojami iekļaujas jebkuras spēles vidē ar spīdīgi baltu ārpusi un futūristisku Infinity Core apgaismojuma sistēmu aizmugurē, kas ietver 52 krāsas un 5 apgaismojuma efektu iespējas. Monitoram ir arī CoreSync funkcija, kas ļauj lietotājiem personalizēt iestatījumus, izmantojot vairāku krāsu režīmu, lai iegremdētos spēļu pasaulē.

Vairāk par Samsung Odyssey Neo G9 ar Quantum Mini LED uzzini šeit.

* Pamatojoties uz Gray to Gray (GtG) nozares standarta mērījumu

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top