Visas ziņas

Samsung paziņo par MicroLED televizoriem

Samsung MicroLED TV
Kompānija Samsung paziņojusi par MicroLED televizoriem. Prezentācija notika tiešsaistes izstādes CES 2021 ietvaros.

MicroLED paneļu galvenā īpatnība – 24 milj. gaismas diožu. Tās visas individuāli vada procesors. Tāda konstrukcija ļauj izslēgt no visas shēmas apgaismojumu un arī dažādus gaismas filtrus. Turklāt Micro LED nodrošina augstu kontrastu un piesātinātāku melno krāsu salīdzinajumā ar LCD paneļiem.
Vēl viena jauka atsķirība ir dizains – vai precīzāk tā trūkums: ekrāns aizņem 99% no priekšējā paneļa! Ļoti interesanti būtu apskatīt šos paneļus – tiem vajadzētu izskatīties efektīvi un pat futūristiski.

MicroLED Televizors

MICRO LED līnijā tostarp parādīsies arī 4Vue funkcija. Pateicoties tai, ekrānā vienlaikus tiek parādīti četri attēli, kas iegūti no dažādiem avotiem. Televizoros būs arī Majestic Sound skaņa. Tā nodrošina telpisku skaņu, kas salīdzināma ar akustisko sistēmu 5.1, bet tikai bez ārējo skaļruņu dalības.

Turklāt MICRO LED būs novitātes no citām televizoru līnijām – tādām kā The Serif, The Sero un The Terrace. Piemēram, TV pults izmantos saules bateriju. Turklāt akumulators uzlādēsies arī no mākslīgā apgaismojuma. Un ja istabā ir pavisam tumšs, tad pulti var uzlādēt, izmantojot USB portu. Tas tiek pasniegts kā rūpes par ekoloģiju – tādas pultis par 24% sastāv no pārstrādātas pudeļu plastmasas.

Samsung vēl nav parādījusi cenas un konkrētus modeļus. Šis ir paziņojums par tehnoloģiju, kas patērētājiem kļūs pieejama 2021. gada beigās. Bet negaidiet kaut ko lētu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top