Tehnoloģijas

Samsung radījis divus jaudīgus planšetdatorus darbam un atpūtai – Galaxy Tab S7 un S7+

Samsung radījis divus jaudīgus planšetdatorus darbam un atpūtai – Galaxy Tab S7 un S7+

Foto: Publicitātes

Augusta sākumā Samsung iepazīstinājis ar jaunākajiem planšetdatoriem Galaxy produktu klāstā – Tab S7 and S7+. Tie nodrošina datoram līdzvērtīgas funkcijas, bet ir vieglāk pārnēsājami un ērtāk lietojami. Planšetdatori izceļas ar 5G savienojamību, vairākām produktivitātes veicināšanai un izklaidei izveidotām funkcijām, lielu ekrānu, S Pen irbuli un citām mūsdienīgām tehnoloģijām.

Universāli planšetdatori gan darbam, gan mājām

Galaxy Tab S7 ir 11 collu ekrāns, Tab S7+ modelim – 12,4 collu, un abi atbalsta 16:10 attēla proporciju. Ekrāniem ir arī adaptīvs atsvaidzes ātrums, piemēram, skatoties filmu, tas pielāgosies 34-60Hz atsvaidzes ātrumam, bet spēlējot videospēli – pat 120Hz, nodrošinot spilgtu, augstas izšķirtspējas attēlu. Turklāt SGS sertificētajiem ekrāniem ir zems zilās gaismas izstarojums, lai neapgrūtinātu redzi.

Planšetdatori ir aprīkoti ar jaudīgu jaunākās paaudzes procesoru, kas ļauj bez traucējumiem strādāt ar vairākām lietotnēm vai dokumentiem vienlaicīgi. Kopā ar 5G savienojamību tas ļaus arī piedalīties videokonferencēs bez traucējumiem un spēlēt videospēles augstas kvalitātes izšķirtspējā. Ar inteliģento akumulatoru, kas pielāgojas ierīces patērētajam enerģijas daudzumam, Galaxy Tab S7 un S7+ palīdz straumēt un spēlēt spēles pat bez pieslēgšanās pie lādētāja.

Jaunā, uzlabotā irbuļa S Pen jeb digitālās pildspalvas dizains ir pārveidots ērtākai tās satveršanai, lai rakstīšana būtu plūstoša un maksimāli dabiska, teju kā ar parasto pildspalvu. S Pen irbulim ir iekļauti pieci jauni žesti jeb gaisa komandas, kas palīdz ērtāk un ātrāk kontrolēt planšetes saturu no attāluma.

Pārnēsājamā Samsung SSD T7 Touch ārējā diska apskats

Jaudīga ierīce darbam ar lielisku veiktspēju

Mūsdienu darba vidē ātra un produktīva pārslēgšanās no viena uzdevuma vai dokumenta uz citu ir būtiska. Galaxy Tab S7 un S7+ ļauj vienā logā atvērt trīs lietotnes, lai vienlaikus būtu iespējams veikt videozvanus, pārskatīt ienākošos e-pastus un pierakstīt svarīgāko. Ar App pair funkciju var savienot pat trīs lietotnes, tādējādi ietaupot vēl vairāk laika, jo tās atvērsies vienlaicīgi.

Ar uzlaboto Samsung DeX un grāmatas tipa vāciņu ar tastatūru (Book Cover Case), jaunie planšetdatori funkcionē teju kā personīgie datori. Ja nepieciešams, ar Screen mirroring funkciju planšetdatoru ir iespējams savienot arī ar televizora ekrānu[1].

Samsung Notes jaunākā funkcija – Audio Bookmark – ļauj ierakstīt lekcijās vai tikšanās laikā pārrunāto, vienlaikus veikt pierakstus, un pēc tam sasinhronizēt audio ierakstu un tekstu vienā dokumentā. Garos lekciju pierakstus tagad ir viegli rediģēt – pieskaroties teikumam, automātiski var nonākt pie tam atbilstošā audio ieraksta.

Savstarpēji integrēta Galaxy ekosistēma

Kopā ar ilggadējo sadarbības partneri Microsoft Samsung piedāvā vairākas noderīgas iespējas Galaxy ierīču lietotājiem – visi veiktie pieraksti ir pieejami un redzami vairākās lietotnēs, sasinhronizējot Samsung Notes ar Microsoft OneNote un Microsoft Outlook. Sinhronizējot Samsung Notes ar Samsung Cloud, pieraksti un dokumenti saglabājas planšetdatorā un uzreiz ir pieejami arī Galaxy viedtālrunī vai datorā. Piemēram, pierakstus tikšanās laikā var veikt Galaxy Note20 viedtālrunī, bet, atgriežoties birojā, tos apkopot un rediģēt no jebkuras ierīces, kas ir pievienota Samsung Could.

Ērtākā ierīce atpūtai ar vairākām radošām lietotnēm

Viena no TabS7 sērijas priekšrocībām ir S Pen irbulis, kas ir noderīgs arī dažādu radošu aktivitāšu procesā. Papildinot to, Samsung piedāvā sadarbību ar vairākām lietotnēm, kas aicina izpaust māksliniecisko potenciālu. Pirmoreiz Android planšetdatorā pieejama mākslinieku iecienītā lietotne Clip Studio Paint. Sešu mēnešu bezmaksas abonements ir ekskluzīvs piedāvājums visiem Galaxy sērijas lietotājiem. Premium versija ļaus piekļūt uzlabotām dizaina funkcijām, ieskaitot vairāku lapu pārvaldību, iespēju strādāt ar 3D un daudz ko citu.

Ar Noteshelf lietotni, kas pieejama bez maksas Galaxy TabS7 īpašniekiem, ir iespējams izveidot virtuālu piezīmju grāmatiņu un kopīgot to ar citiem, pievienot ar roku rakstītas zīmītes, veidot personalizētus fotoattēlus un audio ierakstus. Izveidotos materiālus iespējams sakārtot un apkopot savā virtuālajā grāmatplauktā.

Pievilcīgus sociālo mediju ierakstus un mārketinga saturu var veidot lietotnē Canva. Jauno Galaxy Tab S7 un S7+ lietotājiem būs iespēja piekļūt 200 ekskluzīvām veidnēm un 30 dienas bezmaksas izmēģināt Canva Pro.[2]

Jauno modeļu lietotājiem būs arī pieejams četru mēnešu YouTube Premium[3] abonements, lai reklāmas netraucētu skatīties vēlamo, savukārt Spotify – lietotnē esošās dziesmas iestatīt kā telefona signālu.

Pieejamība

Baltijas valstīs Galaxy Tab S7 un S7+ mistiski melnā un mistiskā bronzas krāsā būs pieejami iegādei, sākot ar šī gada 21. augustu. Iepriekšpārdošanā planšetdatorus var pasūtīt jau tagad pie mobilo sakaru operatoriem un tiešsaistē, apmeklējot Samsung.

Baltijas valstīs Galaxy Tab S7 un S7

Foto: Publicitātes

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top