Tehnoloģijas

Samsung prezentē jauno 2023. gada Smart Monitor klāstu – vēl labākai produktivitātei ar personalizētu pieredzi

Samsung prezentē jauno 2023. gada Smart Monitor klāstu

Samsung laiž klajā viedo monitoru klāsta papildinājumu – M8, M7 un M5 Smart Monitor. Jaunie monitori ļauj lietotājiem pielāgot to savam unikālajam stilam un vajadzībām. Tie piemēroti gan darbam, gan izklaidei, tostarp, lai skatītos saturu un spēlētu videospēles.

Elegants dizains, kas iederēsies interjerā

Jauno monitoru klāstu veido trīs daudzpusīgi modeļi deviņos dažādos izmēros, kas atbilst plašajām lietotāju vajadzībām un stiliem. M8 un M7 modeļi ir pieejami 32 collu izmērā, tikmēr M5 modeļi gan 32 collu, gan 27 collu izmērā. M8 modelis ar UHD izšķirtspēju un 400 nitu spilgtu displeju pieejams baltā, zilā, rozā un zaļā krāsā. M7 ar UHD izšķirtspēju un 300 nitu spilgtumu baltā krāsā, kamēr M5 modelis ar Full HD izšķirtspēju melnā vai baltā krāsā.

Jaunā M7 un M8 korpuss ir īpaši plāns, vietām pat plānāks par 12mm. Lai tas vēl nemanāmāk iekļautos interjerā, korpusa aizmugurējā daļā iestrādāts gaumīgs skujas raksts. M8 regulējamais statīvs ļauj pielāgot ne tikai ekrāna augstumu, bet arī novietojuma leņķi. To iespējams pagriezt arī vertikāli, attiecīgi pielāgojot ekrānu saturam, piemēram, vertikāliem video vai gariem dokumentiem.

Samsung prezentē jauno 2023. gada Smart Monitor klāstu

Viedās izklaides iespējas monitorā

Salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem, 2023. gada Smart Monitor M8 ir ieguvis vairākus funkciju uzlabojumus. Tie, kuriem īpaši svarīga pat sīkāko detaļu kvalitāte attēlā, novērtēs M8 un M7 krāsu precizitāti ar 99% sRGB krāsu gammas pārklājumu. Pateicoties 4K izšķirtspējai[1] un 400 nitu spilgtumam, monitors ir lieliski piemērots arī izklaidei – filmām, seriāliem un spēlēm. M8 lietotāji var monitorā izmantot Samsung Gaming[2], kā arī Smart Hub, kas nodrošina piekļuvi, tādiem pakalpojumiem kā Prime Video, Netflix un YouTube.

Uzlabotas funkcijas darbam

Jaunais monitoru klāts uzlabots, domājot par darba vajadzībām. Ierīcē pieejama attālināta piekļuve portatīvajam datoram, ja tas, piemēram, palicis birojā. M8 modelim ir noņemama kamera[3] ar FHD izšķirtspēju un dažādas videokonferenču funkcijas, piemēram, savienojums ar Google Meet. Turklāt atjauninātais Multi View skats ļauj pa visu ekrānu atvērt Microsoft 365 un izvēlēto pārlūkprogrammu, lai darbs būtu ērtāks un nebūtu jāpārslēdzas no vienas lietotnes uz otru[4]. Turklāt vairākas programmas, piemēram, SmartThings un Smart Hub, tagad iespējams vadīt arī ar datorpeli un klaviatūru.

Samsung prezentē jauno 2023. gada Smart Monitor klāstu

Viedās mājas funkcijas un savienojamība

Pateicoties iebūvētajam IoT Hub, monitorā var viegli pārvaldīt visas mājās esošās ierīces, kas savienots vienā tīklā. Gan M8, gan M7 pieejami balss asistenti – Bixby un Amazon Alexa[5], – sniedzot iespēju kontrolēt monitoru ar balsi.

Jaunā funkcija My Contents, kas tagad ir pieejama visā 2023. gada Smart Monitor klāstā, ļauj lietotājiem ātri piekļūt noderīgai informācijai. Kad monitors ir gaidīšanas režīmā un savā uztveres laukā ar Bluetooth Low Energy (BLE) funkciju uztver reģistrētu viedtālruni, ekrāns ieslēdzas un tajā parādās lietotāja izvēlētas fotogrāfijas, laikapstākļu prognoze u. c. Kad viedtālrunis atrodas ārpus monitora uztveres lauka, tas atgriežas gaidīšanas režīmā.

Samsung prezentē jauno 2023. gada Smart Monitor klāstu – vēl labākai produktivitātei ar personalizētu pieredzi

[1] M7 un M5 modelis atbalsta HDR10.

[2] Samsung Gaming Hub pieejams: Brazīlijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Koreja, Spānijā, Apvienotajā Karalistē un Amerikas Savienotajās Valstīs. Citās Eiropas valstīs tam iespējams piekļūt, izmantojot Samsung Smart Hub. Pakalpojumu un satura pieejamība var atšķirties atkarībā no reģiona un partneriem.

[3] Kamera ir iekļauta M8 komplektācijā. M7 un M5 kamera jāiegādājas atsevišķi.

[4] Multi View funkcija pieejama M8 un M7.

[5] Bixby pieejams deviņās valodās: EN (US/GB/IN), KR, GE, FR, IT, ES, PT (BR). Amazon Alexa 13 valodās: EN (US/GB/IN/AU), DE, ES (ES/US/MX), FR (FR/CA), IT, PT (BR), HI.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top