Visas ziņas

Samsung viedtālrunis, kuru var salocīt divos virzienos

Samsung Galaxy Z FiP 2021
Salokāmais telefons pēc apraksta atgādina “Samsung Galaxy Z Flip”, bet tā displeju var saliekt divos virzienos.

Vietnē “Letsgodigital ir publicēta informācija par to, ka kompānija “Samsung” apsver iespēju izlaist viedtālruni “Galaxy Z Flip”, kuru var salocīt divos virzienos.
Tāda ierīce tika reģistrēta Pasaules intelektuālā īpašuma organizācijā (WIPO) 2020. gada oktobrī. 68 lappušu dokumentācija tika publicēta 2021. gada 15. aprīlī.Telefons pēc apraksta atgādina “Samsung Galaxy Z Flip”, bet tā displeju var salocīt divos virzienos. Tāpēc, protams, ir nepieciešams jauns šarnīrsavienojums.
Salocīts, elastīgais ekrāns ir pasargāts no ārējās ietekmes. Ja jūs salokat ierīci uz otru pusi, jūs varat piekļūt ekrānam gan no priekšpuses, gan aizmugures. Turklāt tālruni var izmantot pilnībā atvērtā stāvoklī.

Samsung salokāms divpusēji

Šim viedtālrunim kompānija “Smasung” izvēlējās kameru ar divām atverēm ekrānā. “Samsung” zibspuldzes vietā vēlas izmantot gaismu, ko izstaro displejs. Šis risinājums tiek izmantots parastos viedtālruņos.

Tāpat patentā tiek runāts par displejā iebūvētu pirkstu nospiedumu skeneri. Pašlaik tirgū nav salokāmu viedtālruņu ar zem ekrāna esošu daktiloskopisko sensoru.

Avots: Letsgodigital

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top