Tehnoloģijas

Samsung salokāmo viedtālruņu iepriekšpārdošanas rezultāti vairākkārt pārsniedz pagājušā gada apjomu

Samsung salokāmo viedtālruņu iepriekšpārdošanas rezultāti vairākkārt pārsniedz pagājušā gada apjomu

Uzņēmums Samsung ik gadu iegulda tehnoloģijās, kas veicina inovatīvu produktu izstrādi ar unikālu dizainu, jo patērētāji joprojām ir ieinteresēti iegādāties jaunus, vēl neredzētus produktus. Īpaši mobilo ierīču segmentā, kur tradicionālie viedtālruņi attīstības ziņā ir sasnieguši teju maksimālo veiktspēju, jaunas un svaigas inovācijas rada arvien lielāku interesi.

No šodienas arī Baltijas valstīs ikviens var iegādāties inovatīvākās ierīces, kādas Samsung izstrādājis līdz šim – salokāmos telefonus Galaxy Z Fold3 un Z Flip3. Ierīču ekosistēmu var papildināt arī ar jaunajām bezvadu austiņām Galaxy Buds2 un viedpulksteņiem Galaxy Watch4 vai Watch4 Classic.

Salokāmie ekrāni – jaunākā tendence un svaigākās inovācijas

Salokāmo ekrānu tehnoloģija ir jaunākā un šobrīd apspriestākā inovācija mobilo ierīču nozarē.  Par to liecina arī Samsung salokāmo telefonu iepriekšpārdošanas dati Baltijā, kas globālā mērogā ievērojami pārspējuši plānoto. Šo piecpadsmit dienu laikā pārdošanas rādītāji, salīdzinot ar šī gada iepriekšējiem septiņiem mēnešiem, ir dubultojušies. Turklāt, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, kad tika izlaists Galaxy Z Fold2 5G, pārdošanas rādītāji auguši par divdesmit reizēm. Arī turpmāk prognozētais pārdošanas apjoms ir ievērojams – 2021. gadā uzņēmums plāno izplatīt ap 6.5 miljoniem salokāmo viedierīču visā pasaulē.

Samsung salokāmo viedtālruņu iepriekšpārdošanas rezultāti vairākkārt pārsniedz pagājušā gada apjomu

Šobrīd sadalījums starp jaunajiem modeļiem ir līdzīgs – 53 % pircēju izvēlējušies Z Filp3, taču  47 % Z Fold3 modeli. Tradicionāli abiem viedtālruņiem populārākā ir melnā krāsa, kuru izvēlējusies aptuveni puse pircēju, trešdaļa iecienījusi Z Filp3 krēmkrāsas modeli, taču aiz tā seko Z Fold3 zaļā krāsā. Tāpat lietotāji dod priekšroku ierīcēm ar lielāku atmiņu. Aptuveni 40 % izvēlējušies Z Flip3 ar 256GB vai Z Fold3 ar 512GB atmiņu.

“Salokāmo viedtālruņu jomā notiek reālas inovācijas – ierīču ekrāna tehnoloģija joprojām ir jauna, vēl pilnībā neiepazīta, tāpēc katra jaunākā ierīce tiek pilnveidota, ja salīdzina ar iepriekšējiem modeļiem. Salokāmās tehnoloģijas patiešām attaisno patērētāju gaidas. Viedtālrunis ir kompakts, taču tajā pašā laikā tam ir liels un pārredzams ekrāns, kas ir īpaši piemērots vairāku uzdevumu veikšanai vienlaicīgi,” uzsver Jurijs Bušmaks, IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs. “Jaunāko Samsung salokāmo viedtālruņu korpuss ir veidots no visspēcīgākā alumīnija, kāds jebkad izmantots Galaxy viedtālrunī, bet ekrāns – no izturīgā Gorilla stikla. Cieši sadarbojoties ar Google un Microsoft, mobilās lietotnes tiek pielāgotas, lai atbilstu salokāmo ekrānu funkcionalitātei. Abi Z sērijas modeļi ir arī pirmie salokāmie telefoni, kas ir ūdens izturīgi.”

Priekšrocības, ko nepiedāvā klasiskie viedtālruņi

Viedtālruņi, planšetdatori un viedpulksteņi ir ne tikai svarīgs sociālās dzīves elements, bet būtiski viedrīki arī veselības aprūpes, ražošanas un finanšu nozarēs, kur dažādas programmas un lietotnes tiek integrētas ikdienas darbu un biznesa uzdevumu veikšanai. Tieši šī iemesla dēļ, salokāmajiem viedtālruņiem ir vairākas praktiskas priekšrocības, kas padara telefona lietošanu efektīvāku salīdzinājumā ar klasisko viedtālruni.

“Galaxy Z Fold3 priekšrocība ir ekrāna izmērs un tā daudzveidīgā pielietošana. Ja līdz šim video zvani telefonā ir bijuši neparocīgi un neērti, jo telefons jātur rokās, tad salokāmu viedtālruni, saliektu 90 grādu leņķī, var ērti uzlikt uz galda un sarunas laikā uzreiz veikt pierakstus ierīcē. Pateicoties lielajam ekrānam, vienlaikus var atvērt un ērti lietot trīs lietotnes, piemēram, piezīmes, e-pastu un foto galeriju,” uzsver Jurijs Bušmaks.

Samsung salokāmo viedtālruņu iepriekšpārdošanas rezultāti vairākkārt pārsniedz pagājušā gada apjomu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top