Tehnoloģijas

Arī Samsung var pārstāt komplektēt viedtālruņus ar lādētājiem

Samsung jaunie viedtelefoni bez uzlādes

Foto: Grand Warszawski/Shutterstock.com

Samsung var sekot Apple piemēram un pārtraukt savu viedtālruņu aprīkošanu ar lādētājiem. Kompānijā tagad apspriež iespēju izņemt lādētāju no dažu viedtālruņu kastēm. Ja lēmums tiks pieņemts, tad pirmie Samsung viedtālruņi bez lādētājiem pārdošanā nonāks nākamgad.

Lādētāju problēma bija aktuāla nozares attīstības sākumā, kad gandrīz vai katrai kompānijai bija pašai savs standarts. Piemēram, Nokia viedtālruni nevarēja uzlādēt ar Motorola lādētāju. Tagad, kad lādētāji ar nefiksētu kabeli ir visur pieejami – tādu problēmu nav. Turklāt vairums ražotāju jau ir pārgājuši uz USB-C savienotāju – līdz ar to pakāpeniski izzūd arī lādētāju kabeļu nesaderības problēma.

Protams – Samsung joprojām pārdos lādētājus kā aksesuāru, taču no dažu modeļu komplektiem tie var pazust. Visticamāk, ka budžeta klases viedtālruņi līdz pēdējam turēsies pie lādētājiem komplektā, bet dargākie no tiem var atbrīvoties diezgan ātri.

Tas nebūt nenozīmē, ka lietotāji būs apmierināti ar šādu lēmumu. Jo gribi vai negribi – ja mājas nav piemērota lādētāja – to nāksies iegādāties.

Avots: Sammobile

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top