Tehnoloģijas

Šanhajā debitē jaunā “Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch”

Šanhajā debitē jaunā “Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch”

Līdz ar jaunās “Panameras” pasaules pirmizrādi “Porsche” prezentē arī “Panamera Turbo Sonderwunsch”, ko “Porsche Exclusive Manufaktur” īstenojis “Sonderwunsch” programmā, informē uzņēmumā.

Šis ārkārtīgi ekskluzīvais, unikālais automobilis vizualizē, kā varētu izskatīties pilnīgi personalizēta “Sonderwunsch” klienta sapņu sporta automobilis. Jaunā “Panamera” pieejama ar plašu krāsu, apdares, dekoratīvo un akcentējošo detaļu izvēli.

Tiem, kam ir īpaši individuālas un ekskluzīvas vēlmes attiecībā uz savu sapņu automobili, “Porsche” piedāvā speciāli izstrādātu “Sonderwunsch” programmu. Tā ietver konsultāciju, plānošanu un speciālistu veiktu individuālu krāsu un materiālu vēlmju izpildi un pat individuālu vienreizīgu automobiļu izgatavošanu. Jaunās “Panamera” pasaules pirmizrādē Šanhajā “Porsche” iepazīstināja ar visām neierobežotajām “Sonderwunsch” programmas iespējām.

Šanhajā debitē jaunā “Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch”
“Sonderwunsch” ir leģendāra programma, kas tapusi 70. gadu beigās. Tagad “Porsche” tai izveidojis jaunu interpretāciju, lai sniegtu iespēju ikvienam zīmola klientam izveidot savu sapņu auto.

“Mūsu klienti novērtē iespēju sava automobiļa dizainam piešķirt personisku akcentu. “Panamera Turbo Sonderwunsch”, kas bāzēta uz jaunās “Panamera Turbo E-Hybrid”, parāda, cik elastīgi un precīzi mēs varam izpildīt šīs vēlmes un realizēt klienta sapņa vīziju. Īpaši radīti krāsu toņi, individuāli akcenti un plānošana līdz pat pēdējai detaļai ir pārvērtuši “Panamera” par patiesi unikālu automobili,” saka uzņēmuma par tirdzniecību un mārketingu atbildīgais valdes loceklis Detlevs fon Platens.

Šanhajā debitē jaunā “Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch”
Platens norāda, ka jaunās automašīnas eksterjera dizainu izstrādājuši “Porsche Style” un “Exclusive Manufaktur” struktūrvienību speciālisti. Šobrīd auto salons apzināti nav pabeigts, un to plānots izdarīt nākamajā gadā. Viņš uzsver, ka šis vienreizīgais automobilis iedvesmos cilvēkus īstenot savu sapni par ļoti individuālu “Panamera”.

“Porsche Exclusive Manufaktur” šo iedvesmas modeli nokrāsojis divu toņu krāsās, par pamatu izmantota īpaši radīta krāsa “Leblon Violet Metallic”. Šim violetajam tonim ir kastaņu nokrāsa. Ar izsmalcinātu ražošanas tehniku “Style Porsche” un “Exclusive Manufaktur” struktūrvienību speciālisti panākuši, ka automobiļa apakšējā trešdaļā izteiksmīgā krāsa pārtop vienkrāsainā melnā tonī. Priekšējā un aizmugurējā spoilera uzlikas, kā arī sliekšņi nokrāsoti melnā krāsā. Tonēti priekšējie un aizmugurējie lukturi, kā arī automašīnas logi; izplūdes sistēmas uzgaļi nokrāsoti “Bronzite” krāsā.

Šanhajā debitē jaunā “Porsche Panamera Turbo Sonderwunsch”

“Sonderwunsch Panamera Turbo” lakas pārklājumā ir pārslas, kas iztvaicētas īstā zeltā un rada augstākās kvalitātes izskatu ar dziļuma efektu. Virsbūvei ir arī svītras, kas veidotas nesen izstrādātā “Avium Metallic” krāsā ar integrētu “Sonderwunsch” logotipu. 21 collas diski ar vienu centrālo uzgriezni un sānu logu rāmji nokrāsoti “Avium Metallic” krāsā. Meistarību un uzmanību detaļām apliecina rūpīgi apstrādātie logotipi automašīnas aizmugurē.

Par “Porsche Exclusive Manufaktur”

“Porsche Exclusive Manufaktur” un “Porsche Classic” uzlabo un atjauno unikālus sporta automobiļus, apvienojot prasmīgu meistarību un uzmanību detaļām. Īstenojot “Co-Creation” stratēģiju, sporta automobiļu ražotājs no jauna interpretē savu leģendāro, 70. gadu beigās tapušo “Sonderwunsch” programmu. Tā sniegs iespēju izstrādāt individualizētus, vienreizīgus automobiļus, kuri tiek radīti kopīgi ar klientiem, bet profesionāli izgatavoti “Porsche” ražotnē.

Šis pakalpojumu klāsts piedāvā klientiem izvēlēties konkrētas krāsas un apdares materiālu risinājumus jaunām automašīnām pirms to ražošanas sākšanas, nodrošina iespēju klientiem mainīt automobiļu konfigurāciju jau pēc to iegādes, kā arī paredz pilnīgu jaunu detaļu izstrādi. Atkarībā no automobiļa vecuma par izmaiņu īstenošanu rūpējas “Porsche Exclusive Manufaktur” vai “Porsche Classic” tehniskie eksperti.

Izstrādājot “Panamera Turbo Sonderwunsch”, tās konfigurācija tika mainīta tikai pēc tam, kad tika uzražota pirmā automašīnas versija, lai varētu pārbaudīt un precizēt “Sonderwunsch” programmas īstenošanu praksē. Klienti ar “Porsche” centra starpniecību var sazināties ar “Sonderwunsch” komandu “Exclusive Manufaktur” struktūrvienībā un veikt sava jau iegādātā “Porsche” konfigurācijas izmaiņas. Pēc tam automobilis tiek transportēts pie ražotāja, kur to pielāgo atbilstoši klienta vēlmēm. Ar katru klientu atsevišķi tiek saskaņoti konkrētajam tirgum raksturīgie transportēšanas un reģistrācijas priekšnoteikumi.

Papildu informācija, video un foto materiāli pieejami Porsche Newsroom.

Par SIA “Baltijas Sporta Auto”

Oficiālais “Porsche” pārstāvis Latvijā – SIA “Baltijas Sporta Auto” – lepojas ar dinamisku un zinošu komandu, kā arī 20 gadu pieredzi auto tirdzniecības industrijā. “Baltijas Sporta Auto” ir autorizētais “Porsche” dīleris Latvijā, kas nodrošina uzticamu un uz klientiem orientētu tirdzniecību un auto servisu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top