Biržas

Vairākas kriptovalūtu biržas pārtrauc apkalpot lietotājus no Krievijas

Sankcijas Krievijā

Krievijas investori ir sastapušies ar ierobežojumiem vairākās kriptovalūtu biržās. Tas ir saistīts ar Krievijas militāru iebrukumu Ukrainā, vēsta “Kommersant”.

BTC-Alpha birža ir paziņojusi par to, ka pārtrauc sniegt pakalpojumus Krievijas Federācijas pilsoņiem, KUNA ir nolēmusi izslēgt tirdzniecības pārus, kuru pamatā ir Krievijas rublis, un CEX IO birža ir pārtraukusi jaunu kontu reģistrāciju no Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas. Biržas sola pārskatīt šo politiku, tiklīdz Ukrainā militārā situācija normalizēsies. Andrejs Podoljans, “Cryptorg” mārketinga direktors, atzīmēja, ka BTC Alpha un KUNA biržas pieder Ukrainas uzņēmējiem, un pieļauj iespēju, ka lietotāji no Krievijas “diez vai jebkad ieraudzīs savus finanšu līdzekļus.”

BaksDAO partneris Eduards Kims ir izteicies par iespējamu Krievijas iedzīvotāju kontu iesaldēšanu biržā “Binance”, taču pats uzņēmums paziņoja, ka birža “strādā kā parasti”, un solīja informēt, ja būs kādas izmaiņas.

Pagājušajā nedēļā FTX arī izteica savu brīdinājumu par tās noteikumiem, kas skar aizliegumu biržas pakalpojumu piekļuvei personām, uz kurām attiecas sankcijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top