Tehnoloģijas

Kosmosā veiksmīgi palaists modernākais satelīts SES-17

Kosmosā veiksmīgi palaists modernākais satelīts SES-17
Daudzfunkcionālais Ka joslas, ļoti augstas caurlaidības ģeostacionārais (GEO) satelīts SES-17, pēc veiksmīgas palaišanas kosmosā ar nesējraķeti Ariane 5, jau otro dienu ir ceļā uz savu orbitālo pozīciju, kuru tas sasniegs 2022. gada vidū.

SES-17 satelīts ietver vismodernākās tehnoloģijas, kuras nodrošinās visu laiku jaudīgākā digitālā procesora (DTP), kāds jebkad novietots orbītā, darbību, tādējādi pilnībā izmainot datu savienojamības iespējamību aviācijā. Satelīts nodrošinās visaptverošu pārklājumu visā Amerikā, Karību jūras reģionā un Atlantijas okeānā, kas ļaus nodrošināt aviācijas pasažieriem lidojuma laikā nepārtrauktu pieejamību ātrgaitas Wi-Fi, kā intensīvas satiksmes maršrutos tā “pīķa” stundās. Thales InFlyt Experience izmantos SES-17 savienojumu, lai darbinātu nākamās paaudzes aviācijas savienojamības risinājumu FlytLIVE.

SES-17, ko izveidoja Thales Alenia Space, ir nozīmīgs pavērsiens satelītu tehnoloģijās.Tam būs gandrīz 200 lietotāju staru kūļi, kurus jebkurā laikā var savienot ar jebkuru citu staru kūli. Apvienojumā ar spēju dinamiski mainīt jebkura stara jaudas un frekvences sadalījumu nozīmē, ka SES-17 var pielāgoties mainīgajām klientu vajadzībām reāllaikā.

Par SES

SES kā video satura savienojamības risinājumu globālais līderis pārvalda pasaulē vienīgo daudz orbitālo satelītu floti ar unikālu globālā pārklājuma un augstas veiktspējas kombināciju, ieskaitot komerciāli pierādītu, zema latentuma Zemes Vidējās Orbītas O3b sistēmu. Piesaistot plašu un inteliģentu, mākoņu iespējotu tīklu, SES spēj nodrošināt augstas kvalitātes savienojumu risinājumus jebkur uz sauszemes, jūrā vai gaisā, kā arī ir uzticams partneris pasaules vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, mobilo tīklu operatoriem, valdībām, savienojamības un mākoņa pakalpojumu sniedzējiem, raidorganizācijām, video platformu operatoriem un satura īpašniekiem. SES Video tīkls pārraida vairāk nekā 8650 TV kanālus, sasniedzot vairāk nekā 361 miljonu mājsaimniecību visā pasaulē, nodrošinot pārvaldītus multivides pakalpojumus kā lineāru tā nelineāru mediju satura piegādi. Uzņēmums ir kotēts Parīzes un Luksemburgas biržās (Ticker: SESG).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top