Visas ziņas

Jauns pētījums liecina, ka Satoši Nakamoto strādājis Londonā

Vai Satoshi Nakamoto izsrādāja bitkoinu Londonā

Foto: TheOtherKev/Pixabay.com

Londona ir visticamākā vieta, kur Satoši Nakamoto varētu būt strādājis pie bitkoina laika periodā no 2008. līdz 2010. gadam. Tas teikts jaunajā The Chain Bulletin pētījumā.

Teorija par to, ka Satoši dzīvoja Lielbritānijā, nav jauna. Vēl 2011. gadā Šveices programmētājs Stefans Tomass atzīmēja “japāņa” ideālo angļu valodu un to, ka bitkoina kodā tika izmantoti vārdi optimise un colour (britu pareizrakstības variants). Tomēr galvenais arguments bija tas, ka bitkoina ģenēzes blokа hash tika nopublicēts Lielbritānijas laikrakstā The Times.

Pētījumā iekļauta papildu informācija par to, ka Satoši izmantoja tieši laikraksta drukāto versiju. Tikai The Times britu versijā tika izmantots virsraksts “Chancellor on brink of second bailout for banks”, savukārt tiešsaistes izdevuma nosaukumā bija iekļauts Lielbritānijas finanšu ministra Alistera Darlinga vārds. The Times Amerikas versijā šī raksta nemaz nebija.

Saskaņā ar pētījuma autora datiem – aptuveni 43% The Times lasītāju auditorijas dzīvo Londonā, tāpēc “visai iespējams, ka Satoši tur strādāja laika periodā no 2008. gada līdz 2010. gadam”.

Pētījumā iekļauta arī Satoši komentāru Bitcointalk laika zīmogu analīze, kas liecina, ka Satoši, iespējams, dzīvoja GMT laika joslā (Lielbritānija). Autors tomēr atzīst, ka – saskaņā ar laika zīmogu analīzi – Nakamoto varēja arī dzīvot EST (ASV austrumu piekraste) vai PST (ASV rietumu piekraste) laika joslās.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top