Visas ziņas

Satoshi’s Treasure – jauns cietais rieksts ar balvu fondu 1 milj. $ apmērā bitkoinos

Satoshi’s Treasure – jauns cietais rieksts
Jaunajā āķīgā uzdevuma spēlē ar nosaukumu Satoshi’s Treasure ir paslēptas atslēgas 1 milj. $ apmērā bitkoinos. Par to raksta  CoinDesk.

Dažas norādes ir izmētātas pa visu pasauli, tāpēc spēlētājiem labāk ir savstarpēji sadarboties. Viens no spēles veidotājiem – Primitive Ventures līdzdibinātājs Eriks Melcers teicis:

Daudzi cilvēki jokoja, ka mēs taisām bitkoina versiju “Pirmajam spēlētājam sagatavoties”. Spēlē būs līderu tabula, kurā būs redzams, kādām komandām ir visvairāk atslēgu.

Bitkoinu maka atslēgas tika sadalītas 1000 fragmentos; līdzekļu pārvietošanas nepieciešami vismaz 400 galvenie fragmenti. “Aizmirstiet par noteikumiem, vienkārši spēlējiet”, – teicis Melcers, piebilstot, ka šobrīd vairāk nekā 6000 cilvēku ir reģistrējušies spēles e-mail izsūtnes saņemšanai.

Melcers piesaistījis vienu no kriptovalūtas Zcash dibinātājiem – Jana Maiersa un 18 citu autoru atbalstu, lai neviens nezinātu risinājumu vai visu norāžu atrašanās vietu. Loģiskie āķīgie uzdevumi ir izmētāti pa visu internetu, bet reizēm atrodas reālajā pasaulē. Pirmā vakar izlaistā norāde, šķiet, lietotājiem norāda uz kompānijas Blockstream projektu Satellite.

Vēlāk tiek plānots palaist lietotni, kas palīdzēs spēlētājiem izsekot norādēm un atjauninājumiem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top