Tehnoloģijas

Kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar Īlona Maska Starlink satelīta internetu

Ilona Mask Starlink lietotāju terminālu prototipi

Mērilendā (Viskonsīnā, ASV) tika pamanīti SpaceX Starlink lietotāju terminālu prototipi.

Šis aprīkojums ir nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar satelīta internetu. Atgādinām, ka Īlona Maska uzņēmums plāno izveidot globālu tīklu, kas planētas iedzīvotājiem nodrošinās platjoslas internetu jebkurā vietā, tas ir, pat tajos reģionos, kur nav infrastruktūras. Lai to izdarītu, satelīti tiek novietoti orbītā: tagad to ir 540, un kopumā plāno palaist aptuveni 12 tūkstošus.

Starlink tīkls

Šķiet, ka pēc Starlink tīkla palaišanas lietotājiem būs jāpērk vai jānoīrē šāds terminālis, tas jānovieto ārpusē, jāpievieno elektrības kontaktligzdai un jānovirza uz debesīm. To nebūs nepieciešams regulēt – sistēma pati pielāgot optimālu skata leņķi un atradīs signālu.

Uztvērējs

Attēlos redzams zemes staciju aprīkojums. Pagaidām tie ir tikai prototipi:

“ Šī ir demoierīce. Ierīce nav reģistrēta saskaņā ar Federālās komunikāciju komisijas prasībām. Šo ierīci nevar pārdot vai nomāt, kamēr nav saņemta atļauja. Tai ir SpaceX īpašumtiesības. ”

Starlink plāno sniegt pakalpojumus ASV un Kanādā

Atgādinām, ka šogad Starlink plāno sniegt pakalpojumus ASV un Kanādā, un līdz 2021. gadam sāksies pilnvērtīga izvietošana visā pasaulē. Mājaslapā tiek pieņemti pieteikumi no tiem, kas vēlas kļūt par dalībniekiem beta testēšana: jums ir jānorāda e-pasta adrese, dzīvesvietas reģions. Slēgtā beta testēšana sākās vakar.

Avots: Reddit

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top