Mainings

SBI Crypto iegūs bitkoinus lielākajā Teksasas maininga fermā

SBI Crypto iegūs bitkoinus lielākajā Teksasas maininga fermā

Japānas finanšu giganta SBI Holdings meitasuzņēmums ir paziņojis par stratēģisku partnerību ar Vācijas maininga kompāniju Northern Data AG. Tās ietvaros uzņēmums SBI Crypto būs viens no pirmajiem pasaulē lielākā  datu centra Whinstone US rezidentiem.

Holdings SBI Crypto nodarbojas ar mainingu. Turklāt partneri iezīmējuši arī citas sadarbības jomas, tostarp blokķēdes infrastruktūras projektu attīstību un programmatūras izstrādi. SBI Crypto apsver arī iespēju iegādāties Vācijas uzņēmuma akcijas.

Pagājušā gada novembrī Northern Data pārņēma ASV uzņēmumu Whinstone US, kas Teksasā būvēja bitkoina ieguves datu centru ar jaudu 1 GW. Projekts – 57 futbola laukumu lielumā. Tā pirmais posms ar jaudu 300 MW tiks atvērts 2020. gada martā.

Pēc  SBI Crypto izpilddirektora Karsona Smita teiktā, uzņēmums kopš pagājušā gada sākuma jau ir plānojis par sadarbību ar Northern Data un Whinstone US un tagad to veiksmīgi realizējis.

Tīmeklis, ko savijuši ir SBI Holdings ir sarežģits. Īsumā -kriptovalūtu birža SBI Virtual Currencies darbojas Japānas finanšu konglomerāta struktūrā, piedaloties SBI Crypto Investment, kas savukārt caur SBI Crypto Investment Ltd iegulda jaunuzņēmumos digitālās valūtas nozarē. Kopš 2016. gada SBI Holdings sadarbojas ar fintech uzņēmumu Ripple, izmantojot SBI Ripple Asia kopuzņēmumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top