Jaunā Šveices digitālo aktīvi banka “Seba”, kurai ir ieguvusi oficiālu licenci savai darbībai, vēlas piesaistīt sekundāru kapitālu vairāk nekā 95 miljonu ASV dolāru apmērā.
“Seba” mērķis ir piesaistīt no no jaunajiem investoriem, ieskaitot finanšu iestādes, ģimenes birojus un privātpersonas, 100 miljonus Šveices franku lielu kapitālu, kas ir ekvivalents 96,5 miljoniem ASV dolāriem, “ 17. janvārī rakstīja Londonas “Financial News”.
Jauna uzņēmuma izveide
Kriptovalūtu atbalstošais jaundibinātais uzņēmums “SEBA Bank AG” paziņoja par savas darbības uzsākšanu 2019. gada 12. novembrī pēc tam, kad Šveices Finanšu tirgus uzraudzības iestāde (FINMA) izsniedza atļauju darbībai vērtspapīru un banku pasaulē.
“Seba” ir ieguvusi ievērojamu kapitālu savā pirmajā kapitāla piesaistes kārtā, iegūstot vairāk nekā 103 miljonus ASV dolārus, teikts “Seba” izpilddirektora Gvido Bīlera 12. novembra paziņojumā presei. Bīlers sacīja:
“Mēs lepojamies, ka 18 mēnešu laikā esam nodibinājuši banku, no investoriem ieguvuši 100 miljonus Šveices franku lielu kapitālu.”
Uzņēmuma strauja paplašināšanās
Tikai mēnesi pēc paziņojuma par uzņēmuma nodibināšanu “Seba” paplašinās vēl deviņās valstīs, tostarp Honkongā, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Francijā, Portugālē, Singapūrā, Itālijā un Austrijā.
