Visas ziņas

Seminārs “Biznesa rīts” ar Jāni Palkavnieku

Seminārs “Biznesa rīts” ar Jāni Palkavnieku

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina tiešsaistē platformā “Zoom” piedalīties seminārā “Cilvēcīgas prasmes digitālā laikmetā”, kas norisināsies šī gada 18. decembrī no plkst. 10:15 līdz plkst. 12:15. Seminārs ir bez maksas.

Semināra laikā Jānis Palkavnieks, “Draugiem Group” runasvīrs dalīsies zināšanās par paaudžu atšķirībām, dažādības vadību, tehnoloģiju, kā arī mūsdienu zināšanu izmantošanu ikdienas darbā. Semināra laikā būs iespēja dzirdēt arī vietējo uzņēmumu pieredzes stāstus par savu darbību, izaicinājumiem un risinājumiem.

Jānis Palkavnieks ir pieredzējis sabiedrisko attiecību profesionālis. Karjeru uzsāka, izveidojot un vadot Latvijas Universitātes Sabiedrisko attiecību departamentu. Vēlāk Eiropas Parlamentā sniedzis sabiedrisko attiecību konsultācijas Latvijas deputātiem. Pēc tam, strādājot par politikas redaktoru Diena.lv, izveidojis un vadījis pirmo Latvijas interneta televīziju “DienaTV”. Strādājis “Tet” kā sabiedrisko attiecību speciālists, blogeris un izstrādājis sociālo mediju komunikācijas stratēģiju. Studējis teoloģiju un reliģiju zinātni Latvijas Universitātē, kā arī zīmolvedību Londonas biznesa skolā un krīzes komunikāciju Vācijas Komunikāciju akadēmijā.

Piesakies semināram: https://forms.gle/oCQQ14uFfgdU1dFi9

Europe Direct informācijas centrs Ventspils atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2. EDIC Ventspils darbību finansē Eiropas Komisija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top